reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Kochana, walczymy dalej! Głowa do góry, uda się w następnym cyklu! Musi się udać!

Przykro mi skarbie,ale musimy mieć siłę podnieś się
Takie życie :-) po cichu liczyłam na ten październik, bo mój synuś jest z października, ale cóż. Może ten dong mi pomoże :-)

A tak swoją drogą, najgorsze jest to, że objawy mi wskazują na ciąże. Teraz ściągnąłam stanik i spojrzałam na swoje piersi przed lustrem, wyglądają jak napompowane, jeszcze bardziej niż wczoraj, żyły widać mi jeszcze bardziej niż wczoraj, ale gdyby coś miało wyjść, to by pewnie już wyszło. Pod każdym kątem sprawdzałam. Ehhh.

qdkkx1hpzei65q7s.png
 
reklama
Źle się czuję jakieś przeziębienie mnie bierze. A tu jeszcze nic nie można wziąć. Herbatę z cytryna pije. Vickiem się nasmarowalam. W łóżku leżę -zimno jakoś mi jest [emoji19]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karotka az zazdroszcze tego piwka [emoji5]
Mi i seks przechodzi kolo nosa i alko tez nie wolno :/ durne tabletki... Byle do @. I bedzie mozna dzialac [emoji6]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Takie życie :-) po cichu liczyłam na ten październik, bo mój synuś jest z października, ale cóż. Może ten dong mi pomoże :-)

A tak swoją drogą, najgorsze jest to, że objawy mi wskazują na ciąże. Teraz ściągnąłam stanik i spojrzałam na swoje piersi przed lustrem, wyglądają jak napompowane, jeszcze bardziej niż wczoraj, żyły widać mi jeszcze bardziej niż wczoraj, ale gdyby coś miało wyjść, to by pewnie już wyszło. Pod każdym kątem sprawdzałam. Ehhh.

qdkkx1hpzei65q7s.png
A nie myślałaś do gina iść kochana?
 
reklama
Do góry