reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Elmirka wow, faktycznie świat jest mały;)

A ja właśnie jestem w trakcie robienia krzywej cukrowej - już mnie zdążyło zemdlić, ale daję radę;)
Też miałam dziś iść. Ale się bałam, że zacznę wymiotować :D Muszę zrobić krzywą glukozową i insulinową, bo miałam niski wynik insuliny. A zalecił mi to endokrynolog.
Ginekolodzy, jeśli glukoza jest ok, to krzywą zlecają chyba w drugiej połowie ciąży?

Jestem przerażona, jak czytam co piszecie o opiece w szpitalu. Chociaż opieka to złe słowo. Ja byłam dwa razy na IP z krwawieniem i nie mam żadnych zastrzeżeń ani do badania ani do rozmowy lekarza ze mną. A też wiele złych opinii słyszałam o moim szpitalu. Więc to chyba zależy na jakiego lekarza się trafi. Straszne to jest.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagus to Już się robi ta krzywa?

Możecie już skończyć z tymi poronieniami Jesu [emoji37]

Gieer ło matko co za dziadkowie jp

Anonimowa będzie fajnie j dla babci [*]

Gieer ile mala ma? pusc ja będzie dobrze A dzieci dziadkowie to taka piękna wieź


Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
W listopadzie będzie miała 6. Zosia nas dziela tylko 2 piętra w bloku, a ja marzę chociaż o jednym dniu bez wspólnej kawki i podważania naszym decyzji rodzicielskich :-(
 
Dziewczyny, kiedyś jak tu byłam na BB robiłyśmy taką tabelkę, żeby był zbiór takich podstawowych danych o nas. Ile lat, skąd, ile dzieci i w jakim wieku i termin porodu a potem jeszcze płeć dopisywałyśmy. Ja to nie zapamiętuję szybko tych wszystkich danych, więc dla mnie to bardzo przydatne było...
Co do pracy, to ja pracuję w szkole i przy dwóch poprzednich ciążach byłam sporo na zwolnieniu, teraz chciałabym dociągnąć do końca roku szkolnego, ale zobaczymy jak to będzie... W końcu to zbiór dzieci, które różniaste infekcje przynoszą....
 
Dziewczyny, za szybko sie chyba cieszylam. Zaczelam krwawic i bol brzucha, obawiam sie ze moze nie byc dobrze. Jestem juz w szpitalu i czekam na badanie. Trzymajcie kciukasy, tak strasznie sie boje!!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny!!! Mnie dzisiaj porzaz pierwszy zmulilo ale zjadlam tosta I przeszlo.
Ja to bym chciala moc chocby na 1dzien pozbyc sie mlodego. Niestety na babcie nie moge liczyc Po pierwsze odleglosc a Po drugie kilka lat temu tesciowa miala wypadal ( zatrzymanie akcji serca na 2 godz) w zwiazku z czym ma spowolnione reakcje klopoty z pamiecia I koncentracja wiec przy energii mojego dziecka nie wyrabia ale I tak cieszymy sie, ze jest z nami Bo lekaze ja skreslali juz, nie wierzyli w to, ze z tego wyjdzie. Kazdy mowil,ze do konca zycia bedzie warzywem Bo niedotlenienie mozgu bylo zbyt dlugie a Ona silna babka jest I walczyla o zycie I wygrala. Innych dziadkow moj mlody nie MA niestety, moi rodzice zmarli gdy bylam nastolatka a moj P z ojcem nie utzymuje kontaktu od 18 lat Po tym jak jego rodzice sie rozwiedli
 
reklama
Do góry