reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hm??

reklama
Kurde to ja myślałam że masz synka że chcesz córkę...
Madzia ma rację miałam pisać to samo dziękuj Bogu że maleństwo zdrowe i nie wymyślaj bo nie każdy ma to szczęście.
Naogladalam się placzacych kobiet pod gabinetem bo maluszki chore na usg wychodziło
 
Stella no niby cos dlugiego tam jest i cos co wyglada na jadra. Ciaza juz dosc wysoka. Ja w 14tyg albo w 16 na usg mialam cos jak siusiaka. Tylko lekarz mi nie powiedzial płci bo powiedzial ze to troszke za wczesnie ze jeszcze nie jest pewien. Bo to co wyglada jak siusiak koze byc pempowina itp.
Usg robione na starym sprzecie w szpitalu. Ale bardziej byl nastawiony na chlopaka.
Poznieniej okazalo sie ze to jednal dziewczynka.
Idz i sprawdz.. Jezeli poznanie plc jest dla Ciebie takie wazne z powodu wyprawki..
Ja na twoim miekscu albo kupowalabym wszystko w bielach, szarosciach.. Albo sie przeszla na usg;)
 
Ja od wizyty w 12 bodajże tygodniu dowiedziałem łam się ze będę miała córeczkę sprzęt nowy prywatna klinika... każde kolejne badanie tylko to potwierdzalo niby Pani doktor pokazywała ale dla biednych i tak nie miało to znaczenia od momentu w którym ujrzałam dwie kreski na teście se wszystkich sił cala sobą poczułam ze to będzie dziewczynka nie było innej opcji... kolejne mam nadzieje ze będzie też będzie dziewczynka tak czuję chociaż w tym wszystkim najważniejsze jest zdrowie a nie płeć śle wewnętrzne przeczucie mam i tyle...
 
Nie zrozumcie mnie zle ja ciesze sie ze będzie chłopiec. Chcialam tylko po prostu sie upewnic. Dla mnie najważniejsze ze bedzie zdrowe.
 
Nie zrozumcie mnie zle ja ciesze sie ze będzie chłopiec. Chcialam tylko po prostu sie upewnic. Dla mnie najważniejsze ze bedzie zdrowe.
Z czystej ciekawości po prostu chcesz wiedzieć i to zrozumiałe, bo ktora kobieta w ciazy nie mysli na temat plci dziecka:) Będziesz na kolejnym usg poproś w miarę możliwości o potwierdzenie płci. Ja będąc w ciąży też co wizyta pytalam się czy siusiak jest czy może odpadł i jest pipolina:D Najważniejsze jest to, że jest i że zdrowe:)
 
reklama
Mam wizytę w lutym poprosze lekarza czy sprawdzi mi jeszcze raz płeć jezeli nie to bede miala niespodziankę :happy: czy będzie chłopiec czy dziewczynka nie ważne i tak bedzie kochane :happy2:
 
Do góry