reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowy śluz, 7 tydzień ciąży

weronika91

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Styczeń 2017
Postów
39
Cześć dziewczyny ;)
Jestem w 7 tygodniu ciąży i wczoraj pod wieczor jak zrobiłam siku to na papierze zauważyłam trochę śluzu w kolorze brązowym zaniepokoiło mnie to i pojechałam na pogotowie tam kiedy czekałam na przyjęcie znów poszłam siku i znowu było ten śluz ale już mniej... lekarz który mnie przyjął zrobił tylko usg dopochwowe stwierdził ze jestem w ciąży zapisał duphaston i nic więcej :( nie powiedział nic skąd ten śluz ani nic tylko ze nie może powiedzieć co będzie dalej z moja ciąża :(
Gdy wróciłam do domu tego śluzu już nie było i do teraz go nie ma.
Był tylko dwa razy ale strasznie się boje, starałam się z mężem o dziecko prawie 3 lata i nawet nie chce myśleć co by było gdyby...
Czy któraś z was tak miała ?
Mam mocno się martwić ?
W czwartek mam wizytę u normalnego lekarza i mam nadzieje ze dowiem się czegoś więcej...
 
reklama
Nie masz się martwić. Masz się oszczędzać, odpoczywać, brać grzecznie dupka i wszystko będzie ok. Przyczyny plamień w ciąży mogą być różne, przy tego typu problemach często zalecana jest wstrzemięźliwość i oszczędzający tryb życia, ale alarmem jest dopiero krwawienie z żywą krwią - a i to nie zawsze oznacza ostateczność. Ale Tobie przede wszystkim spokoju dużo... Poczekaj na wizytę, popytaj gina, a jeśli plamienie się powtórzy przed wizytą to po prostu do niego zadzwoń - po to jest...
 
Leżę dzisiaj cały dzień i nie mam zamiaru nic robić...
staram się nie martwić i mam nadzieje ze to się nie powtórzy i będzie wszystko okej ! Bo musi być :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
weronika, nie martw sie. Odpoczywaj.
Ja tak mialam i nawet malutkie takie jednorazowe krwawienie mi sie zdarzylo. Z ciaza bylo ok.
Nie masz innych objawow przy tym plamieniu? U mnie tez sie pojawilo przy infekcji grzybicznej w ciazy.
 
Będzie. Uśmiech jest często lepszym lekarzem niż ci wszyscy "specjaliści"... ciesz się ciążą i za 7 miesięcy spotkasz się z maluszkiem w realu... i wtedy dopiero będziesz się martwić każdą duperelą...:)
 
Cały czas czuje brzuch ale mam tak od samego początku ze go czuje tak samo piersi mnie bola od początku nic więcej nie ma..
Dzisiaj już nie miałam tego śluzu po oddaniu moczu wiec możliwe ze to było jakieś jednorazowe ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Będzie. Uśmiech jest często lepszym lekarzem niż ci wszyscy "specjaliści"... ciesz się ciążą i za 7 miesięcy spotkasz się z maluszkiem w realu... i wtedy dopiero będziesz się martwić każdą duperelą...:)

Tak masz racje za 7 miesięcy na pewno się spotkamy [emoji7][emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie martw się, ja też tak miałam i to nie raz!:)
Czasami takie plamienie zdarzaja się w terminie kolejnej miesiączki (której oczywiście nie ma) ale trochę brudnej, starej krwi może się pojawić :)
 
reklama
Do góry