reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziękuje Wam Moje Skarby ;-* Kochane jak zawsze, pomocne i wspierające :-*
Faktycznie miałyście wtedy racje owu musiała sie przesunąć po prostu - najzwyklej w świecie na 18-19 dc i tyle.
 
reklama
@oczekiwanie kurcze, mam nadzieje, ze szybko dojdziesz do siebie. Mezus utuli i przejdzie wszystko :)

@sylwkaq90 @marc przykro mi ☹️

@StorAnia Pyśku potrzeba Ci troche relaksu, niedlugo wykonczysz sie nerwowo.

@Bulbasek jezu kochany nie strasz takimi postami, gdzie dopiero na koncu okazuje sie, ze wszystko okej [emoji12]

@nimitii glowka do gory, jeszcze nic nie jest pewne [emoji173][emoji255][emoji120][emoji8]

A jednak rano to nie byl pozytyw. Teraz jest pozytyw...jejku jak mnie to kusi! [emoji33][emoji33][emoji33]

Rano
9b8d2d21f8c4f088f8d77b6340778a26.jpg


Wieczor
b3f89c8dd59fa78c9700808c6de50429.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Wyglada to na 2 mocne krechy ;-D
 
Pozdrawiam wszystkie babeczki, wybaczcie ale nie nadrobiłam wiele, słabe coś mam dnie ostatnio, zmęczenie mnie dopada ale to takie ze nie wiem jak to w słowa ubrać, tylko bym spała, a jak sie podniosę to laduje nad kiblem[emoji17]
W związku z tym i psychicznie troche siadłam, te hormony ostro mi po łbie dają[emoji52]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Cheebay my się nie gniewamy [emoji6] ... odpoczywaj bez stresu i nie dołuj się kochana ... to tylko przejściowe ale wiem, że potrafi dać w kość
Głowa do góry ... i podeślij troszkę fluidkow [emoji7]


Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
 
Pozdrawiam wszystkie babeczki, wybaczcie ale nie nadrobiłam wiele, słabe coś mam dnie ostatnio, zmęczenie mnie dopada ale to takie ze nie wiem jak to w słowa ubrać, tylko bym spała, a jak sie podniosę to laduje nad kiblem[emoji17]
W związku z tym i psychicznie troche siadłam, te hormony ostro mi po łbie dają[emoji52]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymaj się kochana[emoji2]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pozdrawiam wszystkie babeczki, wybaczcie ale nie nadrobiłam wiele, słabe coś mam dnie ostatnio, zmęczenie mnie dopada ale to takie ze nie wiem jak to w słowa ubrać, tylko bym spała, a jak sie podniosę to laduje nad kiblem[emoji17]
W związku z tym i psychicznie troche siadłam, te hormony ostro mi po łbie dają[emoji52]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


3maj sie mała :-) jeszcze trochę i przejdzie - pózniej juz bedzie lepiej :-)
 
Marc, moze za wczesnie jeszcze? Do 3 lutego jeszcze 3 dni[emoji1364][emoji1364][emoji1364]

Paraplu pozytyw jak nic teraz wieczorem[emoji43][emoji106]

Nimitii moja, tak strasznie mam nadzieje, ze jednak w piątek los sie odwróci, myśle o tobie[emoji8]

Leeleeth, jak twój tato i mąż?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Cheebay dziękuje, że pytasz. Mąż już niezłe funkcjonuje. Wrócił częściowo do pracy, a za trzy tygodnie będzie sciągał gips. Z Tatą cóż, skonczy jutro pierwsza serie chemii, bardzo sie dusi, zaczynaja sie skutki uboczne niestety ale sie nie daje. Zobaczymy jak będzie dalej. Niestety nie obejdzie sie bez wspomagania tlenem, i tony leków [emoji52]



f2w3rjjgpsehityp.png
 
Cheebay będzie co ma być niestety. Tez bym chciała ale dużych nadzieii robić sobie nie mogę. Ty też się trzymaj dałaś dzisiaj czadu na forum :*

auslanderka mój nie wie co ma wtedy zrobić i widzę że czuje się on jak zagubiony szczeniak na ulewnym deszczu który po omacku szuka kości.

Emsi nie mam pojęcia mnie nic nie motywowalo :/

Ehh marc i tu jest pies pogrzebany oni tego nie rozumieją cała ciąża jest dla nich abstrakcją a co dopiero gdy się ja traci to już w ogóle nie umieją się zachować dla nich to jest była i juz jej nie ma po co płakać. Starania o dziecko rozumieją ale tylko w formie "jeeej więcej sexu" ale na co ten sex to nie każdy pojmuje. Jak co masz nas my ciebie wspieramy :*

Leeleeth biedny tata tak bardzo mu współczuję. Tata mieszka z wami w USA czy w pl jest ?
 
Cheebay będzie co ma być niestety. Tez bym chciała ale dużych nadzieii robić sobie nie mogę. Ty też się trzymaj dałaś dzisiaj czadu na forum :*

auslanderka mój nie wie co ma wtedy zrobić i widzę że czuje się on jak zagubiony szczeniak na ulewnym deszczu który po omacku szuka kości.

Emsi nie mam pojęcia mnie nic nie motywowalo :/

Ehh marc i tu jest pies pogrzebany oni tego nie rozumieją cała ciąża jest dla nich abstrakcją a co dopiero gdy się ja traci to już w ogóle nie umieją się zachować dla nich to jest była i juz jej nie ma po co płakać. Starania o dziecko rozumieją ale tylko w formie "jeeej więcej sexu" ale na co ten sex to nie każdy pojmuje. Jak co masz nas my ciebie wspieramy :*

Leeleeth biedny tata tak bardzo mu współczuję. Tata mieszka z wami w USA czy w pl jest ?

Nimitii my mieszkamy w pl, tata także jeśli to pytanie do mnie [emoji6]
Meczy sie bardzo, próbuje byc dzielny o żartować sobie ale widzę, że Go przybiło. Mama tez w tym wszystkim zagubiona, chyba boi sie, ze zostanie sama [emoji52] ciężkie klimaty [emoji17]


f2w3rjjgpsehityp.png
 
reklama
Cheebay dziękuje, że pytasz. Mąż już niezłe funkcjonuje. Wrócił częściowo do pracy, a za trzy tygodnie będzie sciągał gips. Z Tatą cóż, skonczy jutro pierwsza serie chemii, bardzo sie dusi, zaczynaja sie skutki uboczne niestety ale sie nie daje. Zobaczymy jak będzie dalej. Niestety nie obejdzie sie bez wspomagania tlenem, i tony leków [emoji52]



f2w3rjjgpsehityp.png
Zdrowia obu Twoim mężczyznom[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry