reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Kamejko, niby fajnie, że się nie boi, ale tym samym martwię się, że nie czuje ze mną takiej więzi... Spędzam z nim sama większość jego dnia, a on taki...

Ale zauważyłam, że mamy się zawsze martwią. Ja się martwię, że idzie do wszystkich, niektóre z Was, że dziecko się boi. Ja się martwię, że już muszę biegać za synem i strach wyjść do wc, a koleżanki syn w wieku pół roku tylko leżał i spał i też się martwiła. Część z Was chciałaby wrócić do pracy choć na chwilę, ja na myśl o pracy mam dreszcze... Itd
Mam tak samo jak Ty :( dzisiaj przyszla moja Mama i tak sie do niej cieszyl jak nie wiem a do mnie ani jednego usmiechu. zeby bylo smieszniej mowi "Baba", on sie do mnie nie przytula i tez nie czuje ze mam z nim jakas wiez a to ja jestem z nim caly czas...dla mnie jest to smutne i o.

Moze ja cos zle robie albo zle zrobilam ze on taki jest...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Toteczko, postukaj łyżeczka o dziąsła.

Paula, mi syn też się wyrywa do czegoś lub kogoś ciekawszego, nowego. Mam wrażenie, że jak w domu już mu nudno, lubi wychodzić w gości to, że i ja mu się znudziłam... W domu już też nie wiem co z nim robić. Bawię się ciągle, ale syzbko się nudzi.
 
Dziewczyny ja tak na szybko, później poczytam.
Pytanie do tych które robiły zakupy na aliexpres. KOrzystacie ze stronki aliexpres. com czy tej spolszczonej? Jesli z com to bez problemu wchodzą Wam produkty do koszyka? Jesli z pl to nie macie wrażenia, że tam mniej produktów niż na com jest?
 
Hej dziewczyny.
Ja daję warzywa od rodziców te, co mam, a inne ze sklepu, normalne. Owoce też ze sklepu zwykłe. Słoiczki to tylko z mięsem na razie i owoce mam w planie, te których nie dostanę np. maliny, jagody, morele. Ale szczerze to te słoiczki są paskudne, dużo lepiej smakują zwykłe ugotowane warzywa. Np. dynia i dynia ze słoika - nie ma porównania ;)

Wczoraj Sara jadła brokuły zwykłe i zjadła większość tego, co przygotowałam. Ani się nie krzywiła ani nie okazywała jakiegoś szczęścia... Jakieś takie bezrefleksyjne to moje dziecko ;)

A może stworzymy na fb jeden taki post z przepisami w komentarzach, bo czasem brakuje pomysłu na danie dla dziecka, a może któraś ma jakiś fajny pomysł, co Wy na to?
 
Hej dziewczyny.
Ja daję warzywa od rodziców te, co mam, a inne ze sklepu, normalne. Owoce też ze sklepu zwykłe. Słoiczki to tylko z mięsem na razie i owoce mam w planie, te których nie dostanę np. maliny, jagody, morele. Ale szczerze to te słoiczki są paskudne, dużo lepiej smakują zwykłe ugotowane warzywa. Np. dynia i dynia ze słoika - nie ma porównania ;)

Wczoraj Sara jadła brokuły zwykłe i zjadła większość tego, co przygotowałam. Ani się nie krzywiła ani nie okazywała jakiegoś szczęścia... Jakieś takie bezrefleksyjne to moje dziecko ;)

A może stworzymy na fb jeden taki post z przepisami w komentarzach, bo czasem brakuje pomysłu na danie dla dziecka, a może któraś ma jakiś fajny pomysł, co Wy na to?

Jestem na tak :-) :)
 
Moja ma drugiego zęba!!! Dwie dolne jedyneczki :-) Nawet nie wiem kiedy, może wczoraj była troszkę bardziej jęcząca.

Toteczko, ja ciągnę paluchem dolną wargę na dół, jak nie zdąży wystawić jęzorka to widać :-D
Nieufna - czekam :-)
Iwona - my z com. Wchodzą do koszyka normalnie.
 
Ja jak stukałam łyżeczką to nie słyszałam dźwięku a zaraz ząb wyszedł:) więc u mnie się ta metoda nie sprawdziła. Ja po prostu zaglądam do buzi i jak widzę kropeczkę lub kreseczkę no to wiem już że to ząbek:)

Lila gratuluję ząbka, u nas też dwa dolne :)
 
Witajcie :-)
Gratulacje nowych ząbków, u nas dalej cisza:-)

Ja myślę że każda z nas ma jakieś niepokoje związane z dziećmi ale mamy już tak mają:-) Zawsze się coś znajdzie żeby się martwić a niedajboze się nakręcac w jakimś kierunku. Przy czym jedna mama z danej rzeczy będzie się martwić/dolowac inna cieszyc(jak np. uśmiechy i sympatia do innych osob:-) każda z nas i każde nasze dzieciątko jest inne, a pewnych rzeczy i zachowań nie da się łatwo zmienić.

Ja dziś po pracy wkoncu wybrałam się na zakupy, kupiłam sobie bieliznę i torebkę więc humor mam dobry:-)
Zosia już spi (usypia w 3minuty w łóżeczku nadal) a mąż na imprezie z pracy więc sobie odpoczywam, hmmm może paznokcie zrobie:-)

Ja natomiast zastanawiam się na kupkami bo robi dość zbite i czasami widzę że ciężko jej zrobić ale to dlatego że je mleko zagęszczanie kleikiem albo kaszke albo obiadek czy owoce bo mleka z butelki nie chce, poprostu nie chwycić smoczka i koniec, wodę daje ale tylko łyżeczka bo kubka niekapka nie ogarnia, myśli że to gryzak:-p i nie wiem co jej dawać żeby troszkę rozluźnić te kupki, kp teraz tylko raz dziennie i dwa razy w nocy to nie pomaga. Dzisiaj jak robiła kupię to mówiła ooo oooo oooo o ooo :-)

Dziś dzień Kota, proszę pogłaskać Wasze kotki:-)
 
reklama
Hej wam czytam o waszych troskach .Adas to wogole do wszystkich idzie .Zostaje z moimi dziadkami ciocia i moge spokojnie sobie np.pozalatwiac sprawy .Ja sie z tego ciesze .Bo np .jak pojade rodzic wiem ze dziecko moze z kims zostac a moj moze do mnie przyjechac .A to bedzie wyzwanie dwojka dzieci malych .Wszyscy mowia ze za szybko i wogole .A mi sie zawsze marzyly blizniaki albo dzieci rok po roku :)

Co do jedzenia moj zjada sloiczek po 190 gram .Wiem zla matka ale niestety nie mam sily gotowac . A on.lubi jest . Niesety skaza bialkowa nas ogranicza i dajemy rade . Co do jajka mamy sie wstrzymac do roku .

Pytalyscie o plec na 80% druga dzidzia to bedzie chlopak :)

Wiec 3 facetow w domu bedzie wesolo :)

Pozdrawiam ;)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry