reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nas na posiew skierował właśnie urolog, gdy okazało się, ze usg w porządku, a nasienie kiepskie. U meza były bakterie i do tego problem z tarczyca, a konkretnie choroba Hasimotoo. U mnie bakterii wtedy nie było. Posiew możecie zrobić i sami. My w przychodni płaciliśmy coś ok 30 zł. Wyniki po trzech dniach.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Oska, za Twoją poradą M. zrobił posiew i wyszły liczne enterococcus faecalis :/. Wy też mieliście problem z tą bakterią? Musze teraz napisać do kliniki bo nie wiem w takim razie co z próbą mrożenia. Czy mrozimy za 3 tyg. w tym stanie czy leczyć. A jak leczyć to czy antybiotyk nie wpłynie na jakość? :(
 
reklama
Czekałam na szczęśliwy finał tej opowieści. Gratuluję. Wiem że cierpliwość popłaca. Jedno mnie zastanawia- ciąża bliźniacza wykryta dopiero w 13 tc ?? ??

Tak, w 13tc. Podane miałam 2 zarodki. Na poprzednim usg ewidentnie było widać jednego maluszka, słychać było jedno równe tętno. Pogodziłam się juz z myślą, że będzie jeden dzidzius i cieszylam sie z tego co dostalam od losu. Na usg genetycznym zobaczyliśmy dwie dzidzie,okazało się, że ten drugi maluszek jest mniejszy, schował się z tyłu i do tego ma identyczme tętno jak ten większy :) takiego psikusa mi chłopcy zgotowali :)
 
Oska, za Twoją poradą M. zrobił posiew i wyszły liczne enterococcus faecalis :/. Wy też mieliście problem z tą bakterią? Musze teraz napisać do kliniki bo nie wiem w takim razie co z próbą mrożenia. Czy mrozimy za 3 tyg. w tym stanie czy leczyć. A jak leczyć to czy antybiotyk nie wpłynie na jakość? :(
U męża była e cola i nie mogliśmy się starać dopóki tego nie wyleczył antybiotykami. Ale nie trwało to dlugo i potem miał dużo lepsze nasienie. Więcej żywych plemnikow. Nie wiem jak u Was będzie z tą bakteria, musiałabyś porozmawiać z lekarzem.
 
Tak, w 13tc. Podane miałam 2 zarodki. Na poprzednim usg ewidentnie było widać jednego maluszka, słychać było jedno równe tętno. Pogodziłam się juz z myślą, że będzie jeden dzidzius i cieszylam sie z tego co dostalam od losu. Na usg genetycznym zobaczyliśmy dwie dzidzie,okazało się, że ten drugi maluszek jest mniejszy, schował się z tyłu i do tego ma identyczme tętno jak ten większy :) takiego psikusa mi chłopcy zgotowali :)

Gratulacje !!!
Ja ribilam to samo wyobraz sobie mialam podane dwa i szukalam drugiego dlugo bo na usg serduszkowym byl jeden no i zostal jeden (coreczka), na usg serduszkowym pytalam trzy razy jest doktor!pewny ze tylko jeden .....[emoji13]Ale fakt jest ze szukalam dlugo drugiego;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ta fatalna nieplodnosc dotknac moze kazdego czy to mloda kobiete czy starsza ;((;, to bardzo smutne ;(
Trzymam kciuki mocno natalko!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo Ci dziękuję :* od dzisiaj zaczynam brać estrofem, we wtorek za tydzień kontrola i zobaczymy kiedy transfer :) nie mogę się doczekać, ale jednocześnie się tak boje ze się nie uda..
 
U męża była e cola i nie mogliśmy się starać dopóki tego nie wyleczył antybiotykami. Ale nie trwało to dlugo i potem miał dużo lepsze nasienie. Więcej żywych plemnikow. Nie wiem jak u Was będzie z tą bakteria, musiałabyś porozmawiać z lekarzem.
Dziękuję! Napisałam do koordynatora. Zobaczymy co zalecą. A przypomnisz w jakiej klinice jesteście?
 
reklama
Do góry