reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Hejka!

Ania przewaznie je mleko i obiadek z kaszą lub sam. Reszta dnia to mleko + chrupki i troche smakowania bułki, ryzu, makaronu. Nie liczę tego, bo nie zje tylko ciapie.
Na noc zaczęłam robic kasze manną +mm+ ciut cukru trzcinowego. Zjada 220-260ml i w sumie w nocy i tak sie budzi :/

Ania jogurtów nie moze :(
 
reklama
Pauladabro - moja też nie siedzi, nie pełza. Byliśmy dziś na usg bioderek, wszystko dobrze.
Fazerkam, a inne maliny (ze słoiczka lub w kaszce) wcześniej dawałaś?
Iwona - dzięki za opinię.
Nieufna, to szybciutko. A przesyłka darmowa? Bo my braliśmy darmową to ta pewnie dłużej. Teraz czekamy trzeci tydzień.
BasiaJulia - ja teraz daję już zamiast cycka, ale po np. dwóch godzinach i przeważnie jakoś po godzinie wychodzimy albo jest kąpiel. Jeśli wychodzimy zawsze daję jeszcze cyca, ale krótko pociągnie i zazwyczaj usypia. Nie dałabym, ale boję się, że zgłodnieje na dworze. Tylko teraz już je po całym małym słoiczku gerbera.
Innuch nie jadl.


Moj owocki i kaszkę je. Z obiadami mega problem. Ja juz zastąpiłam cycka dwoma posilkami, jeszcze obiad jak zacznie jesc to bedzie git, zostanie wtedy mleko rano, do drzemki i na noc ale za nim tak bedzie to pewnie jeszcze trochę minie.



Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka!

Ania przewaznie je mleko i obiadek z kaszą lub sam. Reszta dnia to mleko + chrupki i troche smakowania bułki, ryzu, makaronu. Nie liczę tego, bo nie zje tylko ciapie.
Na noc zaczęłam robic kasze manną +mm+ ciut cukru trzcinowego. Zjada 220-260ml i w sumie w nocy i tak sie budzi :/

Ania jogurtów nie moze :(
To ile porcji zjada ci mm?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Własnie ostatnio doszlam do etapu 1 karmienie w nocy, ale sa dni ze obudzi sie 2 razy. Dawalam herbatke i nic. Probowalam nie karmic, ale nie przeszlo i butle zjada cala :/
Ania je rano 160ml, ok.12 obiad, 14 160ml, 17 180ml i na noc 260 lub 200 ale z kasza manną. Wazy 8700 i 86cm.

Zasypia sama. Zawsze odlozona do lozeczka.
 
Moja teraz ma etap taki, ze nawet jak jej daje cos lyzeczka to tak macha rekoma i glowa ze nie sposob jej dac. Syn spokojnie otwieral buzke i zjadal, a ona pieron...wogole ona ciagle macha rekoma i nogamo, albo plywa na brzuchu... A wieczorne mleko to zkada 180 lub 210 ale na 3 podejscia w miedzyczasie odkladana do lozeczka.i ostatenie jak juz prawie zasypia do dojada na spokojnie...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry