reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

mi lekarz powiedzial ze mam brac o stalej godzinie jeden wieczorem drugi rano a na koniec mialam wziasc inny zastrzyk o godzinie wskazanej przez lekarza
 
reklama
Myślałam że zejdę dziś na zawał,takie stresy miałam czekając:rofl: tylko progesteron po mimo podwyższonej dawki nic nie wskoczył do góry,a nawet ciut opadł 23,55 ,a jak już wcześniej pisałam mam straszne podrażnienie po nim (w sumie miałam zawsze )ale dziś to zamiast między czasie chodzić po lumpach ,to przesiadywalam na stołku co chwilę:hmm: i dostałam większą dawkę pod językowej i 3×1 dowcipnie i zastrzyki prolutex(strasznie drogie)
 
reklama
Do góry