reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Powiem tylko tyle: ktos robi Cie w ch...a (przepraszam za slowo).
Wg mnie nie ma zadnych podstaw zeby zedrzec z Was taka kase i robic to badanie. Przy dwoch komorkach moze byc tak, ze zadna do 5 doby nie dotrwa i co - nastepne 20.000zl z Was beda chcieli zedrzec za kolejne podejscie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie taki może być finał tego. Dół totalny.
 
reklama
Dziewczyny zrobiłam test jest ledwie widoczna 2 kreska
Gratulacje! :)

Agamisi można wiedzieć gdzie ty się leczysz
Oczywiście, W Gamecie (Podzamcze koło Kielc) u dr Tomasza Ziółkowskiego. Tutaj masz daleko ale w Gdyni też jest Gameta. Może skonsultuj to z innym lekarzem, jest takie forum gdzie można zadać pytanie lekarzowi - może w ten sposób nawet?
 
Gratulacje! :)


Oczywiście, W Gamecie (Podzamcze koło Kielc) u dr Tomasza Ziółkowskiego. Tutaj masz daleko ale w Gdyni też jest Gameta. Może skonsultuj to z innym lekarzem, jest takie forum gdzie można zadać pytanie lekarzowi - może w ten sposób nawet?
Jak bylam na punkcji w invicta w gdansku to u lekarza ktory robil punkcje widzialam zdziwienie ze dwa zarodki beda badane i jestem teraz pewna ze jak bym byla jego pacjetka to on by nie zalecil takiego programu.
 
Jak bylam na punkcji w invicta w gdansku to u lekarza ktory robil punkcje widzialam zdziwienie ze dwie komórki beda badane i jestem teraz pewna ze jak bym byla jego pacjetka to on by nie zalecil takiego programu.
Jeśli nie uda sie tego odkrecic to trudno, nie zadreczaj sie. Przynajmniej będziesz miała pewność, ze Twoje Maleństwa są zdrowe. Oby tylko przetrwały. A pieniądze... no cóż, sporo, ale przy pewność, że mozesz się spodziewać zdrowego dziecka żadne pieniądze się nie licza
 
Jeszcze nam powiedziala doktor ze moga sie dzieci chore rodzic bo wiek juz taki i ze badanie wykluczy choroby. Wiec troche przerazilo mnie to ale nie dala nam wyboru ze mozemy skorzystać z innego programu tanszego. Najlepiej zasugerować o chorobach by pacjent czuł presje.
Nic z tego nie rozumiem.....
Jak ktoś może Ci kazać wziąść ten pakiet:szok:
Przy ahm 0.2 jeśli dobrze pamiętam to i tak nie masz refundacji na leki...
Więc jedyne co mi przychodzi do głowy to że chce zrobić Ci kilka stymulacji by uzbierac jajka wtedy zaplodnic i zrobić bezsensowne pgd . Różne dziwne rzeczy już czytałam Ale to .....
 
Jeśli nie uda sie tego odkrecic to trudno, nie zadreczaj sie. Przynajmniej będziesz miała pewność, ze Twoje Maleństwa są zdrowe. Oby tylko przetrwały. A pieniądze... no cóż, sporo, ale przy pewność, że mozesz się spodziewać zdrowego dziecka żadne pieniądze się nie licza
Wlasnie to ze lekarz mowiac ze mam juz swoj wiek ze dzieci chore maga byc to pomyslalam zeby tylko zdrowe ale nie mialam pojecia ze takie beda konskwencje bo zapewniano mnie ze bedzie dobrze z tym badaniem.
 
Evulek ja bym dzwonila na Twoim miejscu do kliniki i jeśli nie chcesz tych badań to powiedziała to i tyle. To Ty decydujesz. A macie już opłacona procedurę?
@nieagatka
Nie no chyba nie aż tak jak nie będzie co badać bo nie będzie nic w 5 dobie to nie mogą wziąść pieniędzy za badania którego nie zrobili.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry