reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny czy się orjentujecie jak to jest z prawem pracy. Jeżeli podpisałam już umowę na czas nieokreślony ale ważna jest od 1 kwietnia, to czy jeżeli poj de od 1 na zwolnienie to będę chroniona czy nie

Mój mąż pracuje w HR i mówi, że jesteś w okresie ochronnym co najmniej do dnia porodu.
 
Dziewczyny, czy też brałyscie antybiotyk przed punkcją i transferem bo muszę dzisiaj wziąć i się zastanawiam po co to?

Ja jak byłam ostatnio u lekarza po leki do stymulacji i właśnie biorę antybiotyk bo mam anginę to powiedział, że to nawet dobrze bo czasami sami właśnie wypisują. Więc pewnietak mabyć :)
 
Jeśli nie uda sie tego odkrecic to trudno, nie zadreczaj sie. Przynajmniej będziesz miała pewność, ze Twoje Maleństwa są zdrowe. Oby tylko przetrwały. A pieniądze... no cóż, sporo, ale przy pewność, że mozesz się spodziewać zdrowego dziecka żadne pieniądze się nie licza
Nie mam nic na refundacje bo w polsce nie jestem ubezpieczona. A mialam podjac decyzje jedynie od ilu zarodków zrobic badanie pgd zaznaczylismy ile bedzie w pierwszej stymulacji zarodkow tyle zbadac. Za każdą kolejna stymulacje bysmy musieli placic dodatkowo za leki ok 3.5 tys. To nie chodzi jeszcze za te dodatkowe koszty tylko na wizycie u doktor powiedziala zebysmy z duzym dystansem podchodzili do tego ivf z naszymi zarodkami zeby miec świadomość ze moze sie nie udać bo mamy male szanse i ze nastepnym razem sprobowac z zarodkami od dawcy. Dlatego nie chcielismy wiecej stymulacji przy tak małych szansach ale teraz jak sie nie uda zmieniamy lekarza.
Zapłaciła już za pakiet ?
To że wspomniała że przy ahm 0.2 i słabym nasileniu macie małe szansę i wspomniała o adocji zarodka to się z nią zgodzę ale do stymulacji musiałaś podejść by wiedzieć ile jajek uda Ci się znieść i jak sprawa się rozwinie byś sprawę miała jasną że zrobiłaś wszystko ....
Ale proponując Ci biopsjie zarodków w Twojej sytuacji zmniejsza Twoje szansę strasznie......
Cała niedzielę próbuje to zrozumieć i nie daję rady.
 
reklama
Do góry