reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Cześć dziewczyny. Obecnie jestem w 4 ciaży. 3 wcześniej obumarły w 10tc. Dziś się dowiedziałam że to ciąża bliźniacza jestem mega szczęśliwa. U mnie dopiero 7tc. Mam nadzieje że tym razem się uda donosić ciążę. Choć od początku występują brązowe plamienia a lekarz nic nie mówi skąd to a ja się martwię. . Któraś miała tak i wszystko było dobrze. Duphason biorę wystarczająco bo 3x2
Witaj ! I gratulacje dla dubeltowej mamuśki !
 
reklama
Cześć dziewczyny. Obecnie jestem w 4 ciaży. 3 wcześniej obumarły w 10tc. Dziś się dowiedziałam że to ciąża bliźniacza jestem mega szczęśliwa. U mnie dopiero 7tc. Mam nadzieje że tym razem się uda donosić ciążę. Choć od początku występują brązowe plamienia a lekarz nic nie mówi skąd to a ja się martwię. . Któraś miała tak i wszystko było dobrze. Duphason biorę wystarczająco bo 3x2
Witaj i gratuluję!
Niestety nie pomogę Ci bo u mnie tego nie było.
 
Cześć dziewczyny. Obecnie jestem w 4 ciaży. 3 wcześniej obumarły w 10tc. Dziś się dowiedziałam że to ciąża bliźniacza jestem mega szczęśliwa. U mnie dopiero 7tc. Mam nadzieje że tym razem się uda donosić ciążę. Choć od początku występują brązowe plamienia a lekarz nic nie mówi skąd to a ja się martwię. . Któraś miała tak i wszystko było dobrze. Duphason biorę wystarczająco bo 3x2
Gratuluje Malinka! ;-) jaki typ ciazy blizniaczej? Na kiedy masz termin?
Ja mialam 3 tyg plamienia / krwawienia jakos miedzy 6 a 9 tc i to wszystkimi kolorami: zywa krwia, brunatna, niemal czarna itd. Lekarz najpierw podejrzewal, ze to od dowcipnego progesteronu ale po zmianie na zastrzyki nie bylo wielkiej poprawy. Prawdopodobnie wedlug lekarza to nadmiar endometrium sie zluszczal (cierpie na endometrioze). Po 3 tygodniach wszystko ustalo, a teraz jestem w 33tc i odliczam dni do porodu :) takze glowa do gory!
 
Gratuluje Malinka! ;-) jaki typ ciazy blizniaczej? Na kiedy masz termin?
Ja mialam 3 tyg plamienia / krwawienia jakos miedzy 6 a 9 tc i to wszystkimi kolorami: zywa krwia, brunatna, niemal czarna itd. Lekarz najpierw podejrzewal, ze to od dowcipnego progesteronu ale po zmianie na zastrzyki nie bylo wielkiej poprawy. Prawdopodobnie wedlug lekarza to nadmiar endometrium sie zluszczal (cierpie na endometrioze). Po 3 tygodniach wszystko ustalo, a teraz jestem w 33tc i odliczam dni do porodu :) takze glowa do gory!
Witaj. U mnie lekarz jeszcze nie stwierdził jaka to ciąża dokładnie. Wczoraj zobaczyłam 2 bijące serduszka ale dopiero zaczynam 7tc. Boje się że znów poronię albo że jeden maluszek się wchłonie. Jak to jest z tym? ??mam nadzieje że moje plamienia nie są groźne i wnet przejdą. Najgorsze to że nie mam prawie objawów. .termin mam 22 .11
 
Malinka w ciąży pojedynczej miałam pełno objawów właściwie od 5tyg. Spałam nad toaleta bo ciągle wymiotowalam. Piersi mnie bolały itp.
W ciąży blizniaczej w ogóle nie mialam objawow w pierwszym trymestrze, a dzieci moje od 7 miesiecy są na świecie. Także brak objawów o niczym nie swiadczy

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Malinka w ciąży pojedynczej miałam pełno objawów właściwie od 5tyg. Spałam nad toaleta bo ciągle wymiotowalam. Piersi mnie bolały itp.
W ciąży blizniaczej w ogóle nie mialam objawow w pierwszym trymestrze, a dzieci moje od 7 miesiecy są na świecie. Także brak objawów o niczym nie swiadczy

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję bardzo za pocieszenie. Mi kiedyś lekarz powiedział że w ciaży trzeba źle się czuć bo jak nie to wtedy jest źle i od tamtej pory cały czas myślę o tym tym bardziej że 3x straciłam fasolkę. .
 
M@link14 ja nie miałam absolutnie żadnych objawów. O ciąży przypominał mi tylko rosnący brzuch. A ciąża przebiegała idealnie moje bąble urodziły się w 39 tygodniu.
Nie ma reguły i lekarz nie potrzebnie Cię straszy. Trzymam kciuki za twoje maluchy
 
Gratuluje Malinka! ;-) jaki typ ciazy blizniaczej? Na kiedy masz termin?
Ja mialam 3 tyg plamienia / krwawienia jakos miedzy 6 a 9 tc i to wszystkimi kolorami: zywa krwia, brunatna, niemal czarna itd. Lekarz najpierw podejrzewal, ze to od dowcipnego progesteronu ale po zmianie na zastrzyki nie bylo wielkiej poprawy. Prawdopodobnie wedlug lekarza to nadmiar endometrium sie zluszczal (cierpie na endometrioze). Po 3 tygodniach wszystko ustalo, a teraz jestem w 33tc i odliczam dni do porodu :) takze glowa do gory!
Na kiedy kochana masz termin? Bo ja też właśnie zaczęłam 33tc?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Na kiedy kochana masz termin? Bo ja też właśnie zaczęłam 33tc?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Zdaje sie, ze dokladnie w ten sam dzien co Ty, czyli 24 kwiecien :cool2: wszystko macie przygotowane?

Malinka,
Ja tez nie mialam zadnych objawow, nawet jednego rzyganka :eek: za to w drugim trymestrze zaczely mi sie krwawienia z nosa i opuchniete stopy. Lekarz glupoty mowi, ze im wieksze objawy tym zdrowsza ciaza.
 
Do góry