reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Dziewczyny ja bym się do wagi maluchów według usg nie przywiazywala na tym etapie. U nas w 33tc mieli mieć 2300 i 2100 a w 34tc urodzili się 1980 i 1970 :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja bym się do wagi maluchów według usg nie przywiazywala na tym etapie. U nas w 33tc mieli mieć 2300 i 2100 a w 34tc urodzili się 1980 i 1970 :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiadomo że waga jest orientacyjna +/- 15% ale zawsze to jakiś wyznacznik czy dzieciaki rosną...

010ikw7ip2lmrcv3.png
 
Bulkaasia współczuję cukrzycy-ale może będzie tak jak pisza dziewczyny że tylko dieta wystarczy. Ale pozytywy tej wizyty tez były- dziewczynki rosną i jest dobrze!

Malinowa ładna waga a powiedz mi w około 21 tygodniu ile ważyły Twoje bo u mnie chlopak 359g a dziewczynka 346g. Wyprzedzasz mnie o tydzień to orientacyjnie bym wiedziała ile mogą przybrać a może sie uda to jutro mi powie-zobaczymy;)

Melponea gratuluję super wagi i na pewno widok był super!

Ja jutro jadę na wizytę-córka pojedzie z nami (zrobili strajk w szkole) to może pierwszy raz zobaczy na ekranie dzidziusie:)

Kamiladon wiemy że po urodzeniu nie będzie tak jak na usg ale tak jak pisze Heda- orientacyjnie już wiemy czy jest ok czy rosną itd
 
Bulkaasia współczuję cukrzycy-ale może będzie tak jak pisza dziewczyny że tylko dieta wystarczy. Ale pozytywy tej wizyty tez były- dziewczynki rosną i jest dobrze!

Malinowa ładna waga a powiedz mi w około 21 tygodniu ile ważyły Twoje bo u mnie chlopak 359g a dziewczynka 346g. Wyprzedzasz mnie o tydzień to orientacyjnie bym wiedziała ile mogą przybrać a może sie uda to jutro mi powie-zobaczymy;)

Melponea gratuluję super wagi i na pewno widok był super!

Ja jutro jadę na wizytę-córka pojedzie z nami (zrobili strajk w szkole) to może pierwszy raz zobaczy na ekranie dzidziusie:)

Kamiladon wiemy że po urodzeniu nie będzie tak jak na usg ale tak jak pisze Heda- orientacyjnie już wiemy czy jest ok czy rosną itd
Ja byłam w 20 tc to wizyty po 350 :)
 
reklama
Doskonale cię rozumiemy... Te magiczne 2kg...[emoji7]

010ikw7ip2lmrcv3.png
Dookladnie! To magiczne 2kg, haha, dlatego ucieszylam sie, ze Mlody ma juz te 2kg na usg to w ciagu przeszlo 3 tygodni powinien przybrac na tyle zeby przy porodzie faktycznie tyle bylo. Byleby Mloda jeszcze ladnie przybrala...

Heda,
Ciagle boli?

Bulkaasia,
Oby dieta wystarczyla! Juz rozumiem dlaczego tak wczesnie chca Twoja ciaze rozwiazac...trzymam kciuki zeby sie udalo dotrwac do 32tc!

My weekend spedzimy na sprzataniu przed przylotem mojej mamy. Wszystko co kupowalismy dla Babelkow wrzucalismy do sypialni goscinnej i teraz mamy kompletnie ja zawalona...juz nie wspomne, ze nie wiem gdzie ten olbrzymi wozek trzymac, mam wrazenie, ze zajmuje 1/4 pokoju :oo:
 
Do góry