reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Malinowa powodzenia u gina-samych dobrych wiesci;)

Heda oczywiście że niechce.
Wczoraj położna powiedziala że nawet 2 miesiace przed terminem mogę urodzić co ja jej na to że nie bo córka tak powiedziała że dopiero po jej komuni mogą wyjść czyli po 28 maja :p:D a jak poczekaja do 1.06. To razem z dziadkiem będą mieli urodziny a 23jest dzień ojca to też niezła okazja a dzień po z tata by obchodzili więc czerwiec najbardziej oczekiwany;)
 
reklama
Terminy jedno, a dzieci tam swoje wiedzą jak będą chciały wyjść to nic ich nie powstrzyma.
Dziewczyny czy miewacie bóle brzucha przypominające okresowe, u mnie od tygodnia pojawia się taki ból brzucha. Położna twierdzi że to normalne, ale już sama nie wiem...
Moje panny są już bardzo nisko główkami w dół i czasem mam wrażenie że zaraz zaczną wychodzć....

010ikw7ip2lmrcv3.png
 
Dzień dobry :)
U mnie po glukozie niestety nie fajnie. Mam cukrzycę ciążowa :( Jutro po południu wizyta z lekarzem i będę wiedziała co i jak. A myślałam, że chociaż to mnie ominie, ehhh...
Na wczorajszym usg dobrze, dziewczyny rosną, serduszka biją i moja ginka ma nadzieję, że tak dotrwam do 28tc. Jeśli po tym czasie tej mniejszej nic nie będzie groziło to postara się mnie pociągnąć do 32tc.
Zostało mi dwa tygodnie pracy i idę na macierzyński. Już nie daje rady niestety.
Co do wagi to u mnie od początku jest +10kg ;)
 
Dzień dobry :)
U mnie po glukozie niestety nie fajnie. Mam cukrzycę ciążowa :( Jutro po południu wizyta z lekarzem i będę wiedziała co i jak. A myślałam, że chociaż to mnie ominie, ehhh...
Na wczorajszym usg dobrze, dziewczyny rosną, serduszka biją i moja ginka ma nadzieję, że tak dotrwam do 28tc. Jeśli po tym czasie tej mniejszej nic nie będzie groziło to postara się mnie pociągnąć do 32tc.
Zostało mi dwa tygodnie pracy i idę na macierzyński. Już nie daje rady niestety.
Co do wagi to u mnie od początku jest +10kg ;)
Biedna :( jutro pisz co i jak ;)
Ja wróciłam dalej parka :) 1 waży 660g a 2 630g :) jak narazie wszystko w porządku. Szyjka twarda i nie skraca się:)
A i nie mam cukrzycy naszczescie :)
 
Dzień dobry :)
U mnie po glukozie niestety nie fajnie. Mam cukrzycę ciążowa :( Jutro po południu wizyta z lekarzem i będę wiedziała co i jak. A myślałam, że chociaż to mnie ominie, ehhh...
Na wczorajszym usg dobrze, dziewczyny rosną, serduszka biją i moja ginka ma nadzieję, że tak dotrwam do 28tc. Jeśli po tym czasie tej mniejszej nic nie będzie groziło to postara się mnie pociągnąć do 32tc.
Zostało mi dwa tygodnie pracy i idę na macierzyński. Już nie daje rady niestety.
Co do wagi to u mnie od początku jest +10kg ;)
Dużo masz przekroczoną glukozę po badaniach? Jeśli są niewielkie wartości to zapewne sama dietę ci zalecą.

010ikw7ip2lmrcv3.png
 
Norma jest 5 i 7 z tego co pamiętam jeśli chodzi o te jednostki, więc wydaje mi się że nie jest tak źle, ja też mam trochę ponad normę i miałam zmienić dietę i mierzyć cukier 4 razy na dobę. A po 2 tyg i konsultacji u lekarza stwierdzili że nie jest źle...
Myślę że u ciebie też dieta wystarczy.

010ikw7ip2lmrcv3.png
 
Wspolczuje dziewczyny cukrzycy. Oby jedynie dieta wystarczyla, plus bedzie taki, ze mniej przytyjecie ;-)

Heda,
Konsultowalas to z lekarzem?

Bulkaasia,
Twoja ciaza jest 1k1o, ze tak wczesnie chca ja rozwiazac?

A ja po wizycie, Brzdace rosna ladnie, Syneczek juz ma 2.1kg a Coreczka 1.7kg ;-) U Syneczka widac bylo wlosy na glowce! Niesamowity widok ;-) szyjka zamknieta, wszystko w porzadku. Niezly wynik jak na 32tc wiec sie bardzo ciesze. Nastepna wizyta 12 kwietnia.
Przyslali mi tez w koncu ta podwojna Medele, wyglada kosmicznie! Obym miala tyle pokarmu zeby ja wykorzystac ;-) jeszcze dokupie poduche do karmienia blizniat i bede w pelni wyposazona. To juz niedlugo!
 
reklama
Melponea rozmawiałam z położna bo tu głównie położna prowadzi ciążę i jak dla niej to normalne bo dzieci ważą, ciąża waży...ble,ble,ble
Jedyne co było w tym sensowe to jakby się nasilało dzwonić do szpitala... Na razie radzę sobie tym co mam w domu, czyli nospa plus luteina póki co pomaga...
A tak pozatym @melponea to piękną wagę maja te twoje maluchy. Jak na ten tc to naprawdę super... Ja mam USG dopiero 10 ciekawe ile.moje maluchy będą ważyć.

010ikw7ip2lmrcv3.png
 
Do góry