reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Na razie cisza... I to aż zbyt dosłownie, jedna panna chyba się obraziła i od wczoraj prawie się nie ruszała, musiałam ją dziś colą stymulować. Trochę pomogło zmieniła pozycję i od 12 dalej ma matkę w dupie i śpi gdzieś między nerkami [emoji4]

010ikw7ip2lmrcv3.png
 
reklama
Cześć dziewczyny! :)
W końcu jestem już po badaniach połówkowych, ale niestety muszę w poniedziałek znowu jechać bo jedno dziecko jest bardzo nisko ułożone i nie udało się ocenić twarzoczaszki i serca ;)
Ale cała reszta jest prawidłowa, więc myślę, że w poniedziałek też wszystko wyjdzie w porządku :)
Nareszcie poznaliśmy płeć naszych maleństw :)
Noszę pod sercem 2 dziewczynki :)
Jedna ma 388g a druga 373g :)
Lekarz mówił że nic tam nie wisi :D
Jestem przeszczęśliwa :) bardzo chciałam, żeby była chociaż jedna dziewczynka, a są aż 2 :)
Miłego Dnia Wam życzę! :*
 
Cześć dziewczyny! :)
W końcu jestem już po badaniach połówkowych, ale niestety muszę w poniedziałek znowu jechać bo jedno dziecko jest bardzo nisko ułożone i nie udało się ocenić twarzoczaszki i serca ;)
Ale cała reszta jest prawidłowa, więc myślę, że w poniedziałek też wszystko wyjdzie w porządku :)
Nareszcie poznaliśmy płeć naszych maleństw :)
Noszę pod sercem 2 dziewczynki :)
Jedna ma 388g a druga 373g :)
Lekarz mówił że nic tam nie wisi :D
Jestem przeszczęśliwa :) bardzo chciałam, żeby była chociaż jedna dziewczynka, a są aż 2 :)
Miłego Dnia Wam życzę! :*
Gratulacje...
Jakiś wysyp na dziewczynki jest ostatnio, chyba tylko @Zosia87 2chlopców urodziła, swoją drogą ciekawe co u nich. Pewnie już w domku i próbują się ogranąć...

010ikw7ip2lmrcv3.png
 
Cześć dziewczyny! :)
W końcu jestem już po badaniach połówkowych, ale niestety muszę w poniedziałek znowu jechać bo jedno dziecko jest bardzo nisko ułożone i nie udało się ocenić twarzoczaszki i serca ;)
Ale cała reszta jest prawidłowa, więc myślę, że w poniedziałek też wszystko wyjdzie w porządku :)
Nareszcie poznaliśmy płeć naszych maleństw :)
Noszę pod sercem 2 dziewczynki :)
Jedna ma 388g a druga 373g :)
Lekarz mówił że nic tam nie wisi :D
Jestem przeszczęśliwa :) bardzo chciałam, żeby była chociaż jedna dziewczynka, a są aż 2 :)
Miłego Dnia Wam życzę! :*
Gratulujemy :)

Duzo ostatnio dziewczynek :) u nas tez beda dwie panienki.




 
Aneczkaaa gratuluję wizyty i dziewczynek!

W piątek byliśmy we trójkę u gin i zrobiła mi usg-na moja prośbe (mówiłam że córka chce zobaczyć za żywo rodzeństwo) w drodze wyjątku. Wiki szalał a z radości:tak:
Szyjka jest długa ale od teraz wizyty będę miała co 2 tyg "bo blizniacza ciążę trzeba bardziej kontrolować". Aha i skierowanie na morfologie krzywa cukrowa i jeszcze coś tak więc za 2 tyg będę cierpiec;)
Miłego dnia-oby był tak piękny jak wczorajszy:biggrin2:
 
Sulen - znam takie przypadki, ze miesiac dziewczyny z rozwarciem przelezaly. Tobie takie miesiac by sie przydal wiec lez i odpoczwaj i sie nie stresuj:)

Ja tez ostrzegam Was przed zabieraniem sie na wiosenno-swiatczene porzadki. Wiem, ze niektore z Was czuja sie swietnie, pelnne energii itd ale latwo mozna przecenic swoje mozliwosci a potem plakac do konca zycia,ze sie nie olalo sprzatania.

A cukrzyca to nie zadnen wyrok. Ja dzieci tej diecie cukrzycowej przytylam tylko 12kg, po porodzie bylam szczupla i smukla, zero rozstepow jakiejs obwislej skory. Mam cialo jak przed porodem. Gdyby nie ta dieta, pewnie bym sie raczyla slodyczami i jakims junky food wmawiajac sobie ze to zachcianki a potem bylo by narzekanie:)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Obecnie jestem w 4 ciaży. 3 wcześniej obumarły w 10tc. Dziś się dowiedziałam że to ciąża bliźniacza jestem mega szczęśliwa. U mnie dopiero 7tc. Mam nadzieje że tym razem się uda donosić ciążę. Choć od początku występują brązowe plamienia a lekarz nic nie mówi skąd to a ja się martwię. . Któraś miała tak i wszystko było dobrze. Duphason biorę wystarczająco bo 3x2
 
Do góry