reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Emkamat uff... to sie malucha zarty trzymaja. Tak straszyc matke i ciotki [emoji53]

Motylku mam tak samo, mlody to sie wcale nie ruszal w porownaniu z gwiazdami. Jedna pastwi sie nad pecherzem, a druga czuje pod zebrami i w zoladku.




 
Emkamat noo to dobrze że wszystko w porządku. Ależ będzie duży z niego chłop [emoji16] który masz teraz tydzień?

thgfikgneziy9g6d.png
 
Jestem, uf tylko straszak. musiał coś majsteowac przy pepowinie. zapis ktg w normie, płyn w normie, zapis bez cZynności skurczowej, szyjka 2 cm zamknięta, macica miękka. młody waży 2462g co stawia go na 77 percentylu :/ tym akurat jestem przerażona.
Lekarz i położna na starynkiewicza na których trafiłam cudowni!
To twoje słoniątko jeszcze większe od mojego [emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
 
Jestem, uf tylko straszak. musiał coś majsteowac przy pepowinie. zapis ktg w normie, płyn w normie, zapis bez cZynności skurczowej, szyjka 2 cm zamknięta, macica miękka. młody waży 2462g co stawia go na 77 percentylu :/ tym akurat jestem przerażona.
Lekarz i położna na starynkiewicza na których trafiłam cudowni!
Super że wszystko ok...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
Trzeba bedzie szybko zajsc w druga ;) ja tez ogolnie dobrze znosze naprawde nie moge narzekac a to robie ale ... brakuje mi mojego ciala :) tej zwinnosci :)

p19u9jcg81ehxczt.png
O to, to! U mnie to samo. Chcialabym pouczyc synka jazdy na rowerku, poskakac z nim, porobic fikolki i ciagle z tylu glowy mam, ze nie powinnam, ze moje cialo nie jest do konca "tylko moim" i ze musze uwazac.
Do tego dzis brzuch tez bardziej daje sie we znaki. Pobolewa, spina sie. Dobrze, ze pozniej do znajomych idziemy to nawet drugiego dania nie robie, tylko zupa z przedwczoraj [emoji2].


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny wizytujace i te w szpitalu- trzymam kciuki, zeby wszystko bylo okey!
Kurcze nie pamietam od ktorego tygodnia w poprzedniej ciazy mialam co tydzien ktg robione...

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry