reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziękuję za gratulacje. Jak na razie mam mało czasu aby wejść na neta. Większość czasu poświęcam na sen , karmienie, ściąganie pokarmu . Czasem Michałek myli dzień z nocą i oczka mi się Myjaka a wstaje co 3 godziny w nocy na karmienie. Fajnie rozkrecila mi się laktacja. Po CC nie miałam pokarmu, ani kropelki, dopiero na 4 dzień pojawiła się siara i teraz już po 120 ml ściągam z obu piersi a je tylko po 30 ml. Moje maleństwo je , śpi i czasem oczka otwiera i malutko płacze. Oby tak już zostało
Hihi, coś mi się wydaje, że Michałek rozpoznaje teren i Mamę. Jak się trochę pozna to zacznie szaleć:)
A tak na serio to super z tą laktacją, ja się boję tego momentu i czy uda mi się ją rozkręcić.
Dużo sił i zdrówka teraz:)
 
reklama
Dziewczyny , wiem że temat orzewijal się nie raz, ale nie wiem jakie odpowiedzi przeważały. Jak Wasi lekarze prowadzący ciaze, niezwiązani z ivf licza tygodnie ciąży? Z OM czy transfer -14d-wiek zarodka??

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny , wiem że temat orzewijal się nie raz, ale nie wiem jakie odpowiedzi przeważały. Jak Wasi lekarze prowadzący ciaze, niezwiązani z ivf licza tygodnie ciąży? Z OM czy transfer -14d-wiek zarodka??

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
u mnie z OM, ale te terminy się u mnie praktycznie pokrywają, bo transfer 3 dniowych zarodków miałam w 18 dc
 
Mój lekarz z kliniki pracuje na bielanach i wstępnie tam myślałam. Zawsze to lepiej ze swoim lekarzem... Wsadzał orzeszka bezboleśnie to niech tak samo wyjmie :D:D
Ja na usg chodziłam do dr Kretowicza z Bielanskiego :) fajny facet,konkretny bardzo i dobry lekarz :)
Zobaczymy jeszcze jak się u mnie sytuacja rozwinie. Na razie biorę pod uwagę Starynkiewicza i Karowa :) a generalnie jak się zacznie to jadę gdzie bliżej ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No, ja też pamiętam jak Beata bete robiła! Z resztą nie tylko Ją pamiętam, a ciąż już końcówka.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
To jest naprawdę niesamowite jak to szybko leci :) niedługo wszystkie będziemy z wózkami biegać ;)
Ania a jak u Ciebie??

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja na usg chodziłam do dr Kretowicza z Bielanskiego :) fajny facet,konkretny bardzo i dobry lekarz :)
Zobaczymy jeszcze jak się u mnie sytuacja rozwinie. Na razie biorę pod uwagę Starynkiewicza i Karowa :) a generalnie jak się zacznie to jadę gdzie bliżej ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja za Piasecznem mieszkam do mnie to z 45km bedzie i dlatego sie zastanawiam. Ale moze mnie na oddzial wczesniej przyjmie...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry