reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mamy trzy.1 pojedynczy,a 2 podwójne. Już myślałam,że tym razem uda się bo nie było krwawienia, a tu masz ostatni dzień i miesiączka. Jestem załamana choć wiem,że podejdę za mc do kolejnego transferu.ale ten czas dziewczyny dobija
Super że macie mrozaczki, uda się na pewno! Grunt to nie tracić nadziei
 
reklama
Ropuszka, ja właśnie tam sie wybieram, ale akurat mam takie zalecenia :D Też progesteron i estradiol. Też się boję [emoji14] Będę miała 8 dpt 3-dniowego zarodka.
Myslicie ze cos wyjdzie w 7dpt 3dniowych zarodków [emoji6] bo tylko w piatek mage zbadac, potem to bede musiała czekac caly tydzien by pojechac na bete [emoji20]
 
A ja po wizycie ;). W kalendarz jakoś zamiast na dziś wpisałam się na 26 ;), ale już 26 nie musze się wpisywać ;).
Jajeczka rosną, na prawym jest 3, na lewym 2. Mają po 10-12mm (chyba 1 jest 15mm), endo 5mm. Dostałam jeszcze 2 zastrzyki na dziś i jutro: Menopur 150 i Cetrotide 0,25 i kolejna wizyta w piątek.
Z tymi jajakmi wieczne dylematy, za mało, za dużo ;) chyba nigdy nie ma w sam raz ;), bo teraz trochę mam myśl, że mało ;). Oczywiście zdrowy rozsądek mówi, że luuzz:cool2:.
Co myślicie o winie? Popić troszkę na endo czy nie? Embriolog z Novum pisze, że nawet najmniesza ilość alko może działać negatywnie na płodność... A jeszcze gdzieś czytałam (oprócz forum), że wskazane... I bądź tu mądrym,
Migdaly pomagają podobno[emoji4]
 
Czytałam,ze tak dlatego chce spróbować [emoji846]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"

Ja właśnie przypadkiem natknęłam się na jakiś program o in vitro, reportaż o parze, której się nie udawało i dopiero po akupunkturze i ziołach .... podeszłam z dystansem, ale może rzeczywiście ma to sens ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też czytałam, że czerwone wytrawne wino dobre na endometrium, ale z drugiej strony w połączeniu z lekami nie wiadomo jaki może przynieść skutek. Może dziewczyny pomogą, bo też jestem zainteresowana.

Ja pilam wino czerwone ale czy poglo to nie wiem, bo podczas transferu nie sprawdzali endo i nie wiem jakie bylo w dniu transferu. Tylko ze ja nie bylam stymulowana lekami do punkcji wiec pozwolilam sobie przez dwa dni po lampce czerwonego wina[emoji6] . Jak wam jajeczka rosną to moze lepiej im nie przeszkadzac [emoji6]
 
Ja pilam wino czerwone ale czy poglo to nie wiem, bo podczas transferu nie sprawdzali endo i nie wiem jakie bylo w dniu transferu. Tylko ze ja nie bylam stymulowana lekami do punkcji wiec pozwolilam sobie przez dwa dni po lampce czerwonego wina[emoji6] . Jak wam jajeczka rosną to moze lepiej im nie przeszkadzac [emoji6]
evulek jak u ciebie??
 
reklama
A ja po wizycie ;). W kalendarz jakoś zamiast na dziś wpisałam się na 26 ;), ale już 26 nie musze się wpisywać ;).
Jajeczka rosną, na prawym jest 3, na lewym 2. Mają po 10-12mm (chyba 1 jest 15mm), endo 5mm. Dostałam jeszcze 2 zastrzyki na dziś i jutro: Menopur 150 i Cetrotide 0,25 i kolejna wizyta w piątek.
Z tymi jajakmi wieczne dylematy, za mało, za dużo ;) chyba nigdy nie ma w sam raz ;), bo teraz trochę mam myśl, że mało ;). Oczywiście zdrowy rozsądek mówi, że luuzz:cool2:.
Co myślicie o winie? Popić troszkę na endo czy nie? Embriolog z Novum pisze, że nawet najmniesza ilość alko może działać negatywnie na płodność... A jeszcze gdzieś czytałam (oprócz forum), że wskazane... I bądź tu mądrym,

Trzymam mocno kciuki za piękne jajeczka :) Co do wina, to poszłam tropem twojego lekarza i zamiast wina wcinałam migdały ;)
 
Do góry