reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak Wam dobrze ze miesiączka przychodzi wcześniej. Ja miałam dostać planowo wczoraj a tu ani widu ani słuchu. Już próbowałam wywołać - gorąca kąpiel, przytulanie z mężem. I nic. [emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Skąd ja znam to czekanie...Walnij lampke wina czerwonego, może pusci...Jak trzeba to nie ma
 
Wiem co czujesz[emoji45] masz mrozaczki?

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Mamy trzy.1 pojedynczy,a 2 podwójne. Już myślałam,że tym razem uda się bo nie było krwawienia, a tu masz ostatni dzień i miesiączka. Jestem załamana choć wiem,że podejdę za mc do kolejnego transferu.ale ten czas dziewczyny dobija
 
Niestety i tym razem nie zostanę mamusia.wynnik jest negatywny... Czułam to przez te obfite krwawienie
Bardzo mi przykro... Popłacz jeśli potrzebujesz, posmutaj, wyżal nam jeśli potrzebujesz.

o ile dobrze pamiętam masz jeszcze mrozaki. Jeszcze będziesz mamą... Dla wielu dziewczyn tu criotransfer był szczęśliwy, wliczając w to mnie.
 
reklama
Mamy trzy.1 pojedynczy,a 2 podwójne. Już myślałam,że tym razem uda się bo nie było krwawienia, a tu masz ostatni dzień i miesiączka. Jestem załamana choć wiem,że podejdę za mc do kolejnego transferu.ale ten czas dziewczyny dobija
Wiem, ale pomyśl ile dziewczyn nie ma mrozaczkow....daj sobie czas na żal i do dzialania

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Do góry