reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
A jak jest z farbami tymi bez amoniaku na iles myc. One łapią siwe włosy? Bo juz sama nie wiem co zrobic. U mnie siwizna wychodzi szczególnie na skroniach. I nie wiem jaka farbe kupic. Jesli szamponetka nie zlapie to szkoda kupowac
 
reklama
Ja tez mialam iść do fryzjera ale odwolalam ze wzgledu na te zapachy. Nie chce sie męczyć i mojej fryzjerce utrudniac pracy. Pojde jak przejda mdlosci :)
 
Ja ze względu na totalny brak mdłości myślę, że wytrzymam ale zobaczymy jak to bedzie :)

Ahh teraz w pracy miałam klientke w 9tc i taki brzuszek juz malutki okrąglutki miała :) A pamietam ją taka chudziuteńką. No i przez to miałam na końcu języka by powiedzieć szefowej... ale jeszcze sie powstrzymałam, aż sie cała z nerwów trzęsę [emoji53]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja ze względu na totalny brak mdłości myślę, że wytrzymam ale zobaczymy jak to bedzie :)

Ahh teraz w pracy miałam klientke w 9tc i taki brzuszek juz malutki okrąglutki miała :) A pamietam ją taka chudziuteńką. No i przez to miałam na końcu języka by powiedzieć szefowej... ale jeszcze sie powstrzymałam, aż sie cała z nerwów trzęsę [emoji53]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja właśnie dlatego w obu ciążach powiedziałam praktycznie od razu szefowej, bo dla mnie ukrywanie byłoby dodatkowym stresem, a akurat stres trzeba ograniczać.
Nie wiem jaką masz szefowa, ale ja swojej powiedziałam, że to sam początek i różnie może być, ale mówię żeby wiedziała, że czasem mogę się źle poczuć itp. Moja jest fantastyczna pod tym względem, pełne zrozumienie i wsparcie.
 
Ja właśnie dlatego w obu ciążach powiedziałam praktycznie od razu szefowej, bo dla mnie ukrywanie byłoby dodatkowym stresem, a akurat stres trzeba ograniczać.
Nie wiem jaką masz szefowa, ale ja swojej powiedziałam, że to sam początek i różnie może być, ale mówię żeby wiedziała, że czasem mogę się źle poczuć itp. Moja jest fantastyczna pod tym względem, pełne zrozumienie i wsparcie.

Moja jest cholernie ciężka osobą do zrozumienia. Raz jest moją przyjaciółka (co nie do końca mi to pasuje) a raz kimś zupełnie obcym, znam ją trochę i myśle, że nie bedzie z z tego faktu zadowolona. Nie chciałam mówić po pierwsze przed rodzina a po drugie bo poki co widziałam sam pęcherzyk i musze miec 100% pewność, że z ciąża wszystko ok. Pracy ciężkiej nie mam, pracuje w salonie sukien ślubnych i jedyny stres jaki moze sie pojawić to związany z klientami ale on pojawia sie sporadycznie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mnie piersi bolą bardzo, brzuch faktycznie jak 4-5 mies hehe. Siedzę w pracy z rozpiętym guzikiem w spodniach, ale w drugiej ciąży tez tak miałam, brzuszek szybko urósł. Dziś idę zrobić pedicure i hybrydkę u nóg. Mam nadzieję, że nie będą przeszkadzać mi za bardzo zapachy... co do spania, to godz 21 stała się środkiem nocy
 
Ja właśnie dlatego w obu ciążach powiedziałam praktycznie od razu szefowej, bo dla mnie ukrywanie byłoby dodatkowym stresem, a akurat stres trzeba ograniczać.
Nie wiem jaką masz szefowa, ale ja swojej powiedziałam, że to sam początek i różnie może być, ale mówię żeby wiedziała, że czasem mogę się źle poczuć itp. Moja jest fantastyczna pod tym względem, pełne zrozumienie i wsparcie.
Ja nie miałam innego wyjścia, musiałam powiedzieć, że to ciąża, bo od razu dostałam L4 też zaznaczyłam, że to sam początek mogłam niby nic nie mówić ale ja nie lubię kręcić to tak wychodzi. W poniedziałek byłam w zakładzie, bo potrzebowałam pasek z kwietniowej wypłaty to wszyscy się pytali czy się cieszę :)
 
A mnie piersi bolą bardzo, brzuch faktycznie jak 4-5 mies hehe. Siedzę w pracy z rozpiętym guzikiem w spodniach, ale w drugiej ciąży tez tak miałam, brzuszek szybko urósł. Dziś idę zrobić pedicure i hybrydkę u nóg. Mam nadzieję, że nie będą przeszkadzać mi za bardzo zapachy... co do spania, to godz 21 stała się środkiem nocy

Oj tak, wczoraj zgasiłam światło o godzinie 21:30 [emoji23] To się naprawdę nigdy nie zdarzyło!
Przyjemnego relaksowania sie u kosmetyczki [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja coś nie mogę spać nad ranem. Dzisiaj się obudziłam o 4.30, a tak to zazwyczaj od 5 już nie śpię. :/
Potem padam o 7-8, albo tak jak dzisiaj o 12.
A wieczorem też 21 ja już chrapie.
 
reklama
Do góry