reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Jak dostawałam skierowanie na pakiet badań wstępnych to lekarka pytała się mnie czy mam wynik z gr krwi, bo jak nie to trzeba zrobić i musiałam robić, bo wpis z książeczki się nie liczy...
 
reklama
Malinka będzie dobrze. Ja miałam wynik 88

Mama mi właśnie toksoplazmoza i różyczka wyszły dodatnie i teraz nie kazał powtarzać :)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja wam zazdroszcze ,ze macie juz wizyty pierwsze za soba ,ze wiecie ze jestescie na bank w ciazy ze ok jest ze srduszko slychac bylo a ja mam czekac az do wtorku :(
 
Mi się włączyła mega faza na fastfoody, ogolnie zawsze je lubiłam ale nigdy się nie zajadałam ze względu na to że są jakie są... ale teraz to nawet z tą folia bym poleciała do Maca [emoji23] A w ten weekend jest inwazja foodtrackow w moim mieście [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Raz na jakiś czas można ☺ a ciąża sama wybiera na co mamy ochotę i z tym lepiej nie walczyć
 
reklama
Zancia, moze i lepiej ze poczekasz, ja poszłam w 6 tyg i niepotrzebny stres bo za duzo nie było widać tylko tyle ze ciąża młodsza, czasami lepiej poczekać i zobaczyć wszystko juz [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry