reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dzień dobry :)
Na lepszy humor z samego rana...
Skoro środa to dzień loda, to wiecie co jest w piąteczek?
Piąteczek to dzień pieszczenia cipeczek :) :) :)
Kogo uraziłam swoją bezpruderyjnością, to przepraszam:D
Miłego dnia:)
Matko, oplułam telefon [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
No ze ja na to nie wpadłam :D :D juz M sprzedałam newsa :p

Kochane moje mamy
Bądźcie z siebie dumne. Nikt poza Wami nie wie ile sił, trudu, łez, bólu i odwagi kosztowało dojście do punktu w którym teraz jesteście ♡
Wasza formułowa "mama" :*
 
reklama
@mała79 - jaka piękna historia! aż się łezka w oku zakręciła <3 ! Mega budujące jest to, co napisałaś! :*
@Destino - święte słowa! :*
@magda1208 - Musimy się trzymać razem i wspierać. Każda z nas, której się JESZCZE nie udało, MARZY o tym. Niemniej, mam ogromną nadzieję, że każdej z nas się uda. :)

... Pamiętajcie też dziewczyny dzisiaj, o Tych, dzięki którym jesteśmy!!! :)
 
Cześć,

Jestem na forum nowa, mam za sobą dwa poronienia w 8tyg. (zaśniad częściowy).
Po wielu badaniach okazało się, że mam 0% MLR, złe Kir oraz mutację MTHFR C677T. Reszta badań wyszła ok wraz z histeroskopią.
Szczepiłam się u doc. Sachy limfocytami męża i MLR wzrosło do 38,9%. Na złe KIR mam przyjmować Accofil, tydzień temu miała już podaną pierwszą dawkę jako wlew, drugą już w formie zastrzyku w brzuch i teraz mam przyjmować lek co 3 dni, aż do 12 tygodnia, oczywiście jak uda mi się zajść w ciąże. Do tego mam otrzymać jeszcze żelazny zestaw. W pierwszym dniu po podaniu Accofilu czułam się fatalnie, jakby czołg po mnie przejechał.
Czy któraś z Was z takim zestawem udało się donosić zdrową ciąże?
 
@ilon9 ja się nie wypowiem,bo nie mam pojęcia o tym co piszesz,ale myślę,że któraś z dziewczyn Ci odpowie wyczerpująco.
p.s. Przykro mi z powodu Twoich strat:/
 
@ilon9, witaj w naszym gronie... Też jestem po dwóch stratach, niemniej moja wiedza na temat szczepień, dr Sachy itd. praktycznie nie istnieje, więc zostawiam Cię w rękach koleżanek z forum, które znają tego lekarza i posiadają olbrzymią wiedzę nt. szczepień, NK, MLR, itp... Dla mnie jest to temat zupełnie obcy.

Światełko dla Twoich dzieci! :*
 
@ilon9 witaj, ja zaproponowane mam przez Sachę dokładnie takie samo leczenie. Czas pokaże czy skuteczne. Też po pierwszej serii (MLR - 41) dostałam zielone światło. Proszę powiedz, w którym dniu cyklu miałaś podany accofil? Czy MLR tak wysoki jest z mężem, czy z dawcą? Podano ci go bez problemu? Jestem w 5dc, a do dr P. wybieram się we wtorek i mam nadzieję, że wtedy poda mi ten lek.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki, a jest szansa, żeby większa część z Was pouzupełniała swoje sygnaturki?
Będzie nam łatwiej się komunikować, jest nas coraz więcej i ciężko już spamiętać wszystkie historie... :zawstydzona/y:


Wiem, że może marudzę, ale dzięki mojemu ukochanemu Hashimoto, mam spore problemy z pamięcią, szybko wiele rzeczy zapominam, a potem mi głupio przed Wami jak o coś pytam, np. drugi raz :(
Zauważyłam też, że zdarza się to innym dziewczynom więc pomyślałam, że może warto zagaić w tym temacie;) Nie miejcie mi tego za złe! :):):)
 
@matulkaa ja się lecze u dr Pabiana i akurat na wlew kazał mi przyść pomiedzy 7 a 10 dc. Ja akurat byłam w 10 dc. Samo podanie nie było uciążliwe, tylko na drugi dzień czułam się źle, jakby grypa mnie dopadła. Ale o tych objawach wspominał mi Sacha. Drugą dawkę już podałam sobie sama jako zastrzyk w brzuch. Najgorsza jest teraz niepewność, czy sie udało zajsć w ciąże ;(
Wynik MLR miałam z mężem. Czy będziesz miałą również włączaną clexane? Ja przyjmuje jeszcze acadr, kwas foliowy oraz wit b12 metylowe.
 
reklama
Bea jadę do doktora do Tarnowa jutro na ten zastrzyk z ovi :D mam nadzieję że jest już pecherzyk na tyle duży że uda się go podać. A od dwóch dni boli mnie głowa na zbliżającą się owu :) 12 czerwca mam nadzieję już nanpiekna ciążę zakończona sukcesem i innej opcji nie biorę pod uwagę :)
 
Do góry