reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, połozne , lekarze TRÓJMIASTO

Ja mam pytanie odnośnie dobrego ginekologa w Gdańsku, polecono mi pani doktor Małgorzatę Niedźwiecką, czy może ktoś z trójmiasta o niej słyszał? Jest dobra?
Niestety nie znam. Za to polecam Przemysława Adamskiego- młody lekarz, jego czujność uratowała życie mojej córeczki. Teraz jestem w 12 tc i jutro zamierzam się do niego wybrać. Zobaczymy jak wypadnie wizyta.
 
reklama
Czy ktoś ma świeże informacje, jak wygląda teraz poród w Redłowie? :-) Mamy tam najbliżej i pewnie wybór padnie właśnie tam.
Szkoda że temat mi umknął. Rodziłam w Redłowie, ale w 2014. Czy Ty już po? Koniecznie musisz zdać relację, bo planuję wrócić w to miejsce :)

p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Witam :)
Od października mieszkam w Gdańsku. W listopadzie poronilam pierwsza ciążę... trafiłam wtedy do szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku.. i niezbyt miło wspominam lekarzy. Znacie jakiegoś dobrego ginekologa na NFZ ( najprawdopodobniej udało mi się zafasolkować;) ) oraz prywatnie? Głównie chciałabym prowadzić ciążę na NFZ ( niestety finansowo aktualnie kiepsko ) ewentualnie raz na jakiś czas prywatnie do innego by skontrolować czy na pewno wszystko w porządku. Byłam dwukrotnie u dr. Szemryka w przychodni Jaskółka ale po opiniach innych chyba zrezygnuje z wizyt u Pana doktora. Proszę o pomoc i porady :)
Pozdrawiam !
 
Witam :)
Od października mieszkam w Gdańsku. W listopadzie poronilam pierwsza ciążę... trafiłam wtedy do szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku.. i niezbyt miło wspominam lekarzy. Znacie jakiegoś dobrego ginekologa na NFZ ( najprawdopodobniej udało mi się zafasolkować;) ) oraz prywatnie? Głównie chciałabym prowadzić ciążę na NFZ ( niestety finansowo aktualnie kiepsko ) ewentualnie raz na jakiś czas prywatnie do innego by skontrolować czy na pewno wszystko w porządku. Byłam dwukrotnie u dr. Szemryka w przychodni Jaskółka ale po opiniach innych chyba zrezygnuje z wizyt u Pana doktora. Proszę o pomoc i porady :)
Pozdrawiam !
Ja chodze do Przemysława Adamskiego. Uratował mi poprzednią ciążę i teraz jak na razie tez jest ok. Pracuje na Klinicznej w szpitalu i tam mozna sie umawiac na nfz. Tylko terminy sa dosc dlugie...Oprocz tego przyjmuje prywatnie w Polmedzie i chyba w Sopocie.
Polecano mi tez dr Niedzwiedzka w ABCFamily w Sopocie. Na nfz i ma dobre opinie.
Ponadto Dagmara Klasa Mazurkiewicz jest super- ale chyba prywatnie i tez na Klinicznej i dr Zabul - on pracuje na Zaspie w szpitalu i tez prywatnie.

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, a co na temat Szpitala w Redłowie ? Niebawem poród a ja mam mieszane uczucia.. proszę opinie

Czemu masz mieszane uczucia? :) Co poród to opinia [emoji6]

3 lata temu urodziłam tam córkę i z tego co wiem, bardzo zmieniły się tam warunki - sale 2 osobowe, z dostępem do łazienki. O lekarzach nie mogę napisać złego słowa, czułam się przez cały pobyt w szpitalu otoczona odpowiednia opieką (zarówno patologia jak i porodówka). Podczas obchodu lekarz wypytywał mnie o mój stan i samopoczucie z troską, a gdy coś ulegało wątpliwości nawet potrafił zajść do mnie w ciągu dnia upewniając się "że jest lepiej".

Nie byłam zachwycona oddziałem poporodowym, bo nikt sam z siebie nie przyszedł udzielić mi porad laktacyjnych, a gdy córka dostała sapki musiałam sama dopraszać się o pomoc, bo było to dla mnie coś nowego i nie zrozumiałego.
Ale z obecnym doświadczeniem wiem, że jak czegoś nie dają, to trzeba o to się upraszać i tyle [emoji6]Ale myślę, że jest tak w wielu szpitalach (czytając opinie).

W tej ciąży jestem zdecydowana na Redłowo. Ale w sumie z chęcią przeczytałabym tu jakaś świeższa opinię [emoji6]


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Czemu masz mieszane uczucia? :) Co poród to opinia [emoji6]

3 lata temu urodziłam tam córkę i z tego co wiem, bardzo zmieniły się tam warunki - sale 2 osobowe, z dostępem do łazienki. O lekarzach nie mogę napisać złego słowa, czułam się przez cały pobyt w szpitalu otoczona odpowiednia opieką (zarówno patologia jak i porodówka). Podczas obchodu lekarz wypytywał mnie o mój stan i samopoczucie z troską, a gdy coś ulegało wątpliwości nawet potrafił zajść do mnie w ciągu dnia upewniając się "że jest lepiej".

Nie byłam zachwycona oddziałem poporodowym, bo nikt sam z siebie nie przyszedł udzielić mi porad laktacyjnych, a gdy córka dostała sapki musiałam sama dopraszać się o pomoc, bo było to dla mnie coś nowego i nie zrozumiałego.
Ale z obecnym doświadczeniem wiem, że jak czegoś nie dają, to trzeba o to się upraszać i tyle [emoji6]Ale myślę, że jest tak w wielu szpitalach (czytając opinie).

W tej ciąży jestem zdecydowana na Redłowo. Ale w sumie z chęcią przeczytałabym tu jakaś świeższa opinię [emoji6]


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png

Właśnie co poród to opinia. Przeczytałam już chyba wszystkie komentarze na temat tego szpitala. I chyba dlatego takie mam odczucia. Dziękuję za opinię. Kiedy rozwiązanie ? U nas w lipcu :)
 
Właśnie co poród to opinia. Przeczytałam już chyba wszystkie komentarze na temat tego szpitala. I chyba dlatego takie mam odczucia. Dziękuję za opinię. Kiedy rozwiązanie ? U nas w lipcu :)

Wg terminu 12.06, ale brzuszek już opadł, skurcze się pojawiły i coś chyba ciut szybciej pójdzie ;)
Na pewno po podzielę się swoją aktualną opinią nt. szpitala.
Powodzenia [emoji6]


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
reklama
Do góry