reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Hej i ja mam wyniki bety, nie wiem czy nie za nisko bylo 37mlU a jest 76mlU. Rośnie, tylko czy nie powinno byc wiecej skoro @ byla 10.05 ? Chyba ze owulacja byla pozniej i po rpstu jest wczesniej niz 4 tydzień? No ale chyba nie ma co sie martwic skoro na razie rosnie ? :)
Przyrost ponad 100% :) jest super. Tylko ciąża chyba wczesna, masz długie cykle?
 
reklama
Witam się i ja
Przeczytałam wątek i wychodzi na to, że na razie będę najstarszą matką w tym gronie . Mam 36 lat, jestem mamą 8 latka. Byłam już kiedyś na forum lipcowek 2009, ale nie udało mi się przywrocic starego konta.
Ostatnią @mialam 25.04, planowany termin 02.02.2018. U ginekologa byłam bardzo wcześnie ponieważ ciąża okazała się dla nas lekkim zaskoczeniem a niestety nie zdążyłam zrobić porządku z polipem. Na wizycie gin potwierdził ciążę, ale na bijące serducho było zdecydowanie za wcześnie. Kolejną wizytę mam zaplanowaną na koniec czerwca. Dostałam też skierowanie na badania prenatalne w zwiazku z moim wiekiem.
Tyle na początek
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie!
 
Witam się i ja
Przeczytałam wątek i wychodzi na to, że na razie będę najstarszą matką w tym gronie . Mam 36 lat, jestem mamą 8 latka. Byłam już kiedyś na forum lipcowek 2009, ale nie udało mi się przywrocic starego konta.
Ostatnią @mialam 25.04, planowany termin 02.02.2018. U ginekologa byłam bardzo wcześnie ponieważ ciąża okazała się dla nas lekkim zaskoczeniem a niestety nie zdążyłam zrobić porządku z polipem. Na wizycie gin potwierdził ciążę, ale na bijące serducho było zdecydowanie za wcześnie. Kolejną wizytę mam zaplanowaną na koniec czerwca. Dostałam też skierowanie na badania prenatalne w zwiazku z moim wiekiem.
Tyle na początek
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie!
Kochana jesteśmy równolatkami :-)...z tą różnicą, że to moja pierwsza ciąża
 
Witam Was dziewczyny, jestem nowa na tym forum wczesniej bywalam na innej stronie a wiec troche o mnie , mam na imie Beata ,mam 36 lat ,mieszkam w Walii i jestem szczesliwa mama 9 latki i 6 latka , dzidziusia spodziewamy sie poczatkiem lutego.Zycze Wam spokojnych 9-ciu miesiecy.

Pozdrawiam Was serdecznie xxxx
.
 
Witam Was dziewczyny, jestem nowa na tym forum wczesniej bywalam na innej stronie a wiec troche o mnie , mam na imie Beata ,mam 36 lat ,mieszkam w Walii i jestem szczesliwa mama 9 latki i 6 latka , dzidziusia spodziewamy sie poczatkiem lutego.Zycze Wam spokojnych 9-ciu miesiecy.

Pozdrawiam Was serdecznie xxxx
.
I kolejna rownolatka! Jak miło
 
reklama
Do góry