reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak się bawia nasze dzieci

Ja ostatnio chcialam odgabic od kasiulki i dalam Dominikowi balona,niestety tak sie go bal ze zaczynal od razu plakac jak go zobaczyl,wiec narazie odpuszczamy,natomiast uwielbia bawic sie butelka napelniona troszke ryzem.
 
reklama
Hihi, ja tez tak chciałam troszkę spapugować tego balonika;-), ale jakoś za każdym razem, jak jestem na zakuopach zapominan kupić:-). A w domu od razu mi się przypomina, że zapomniałam:-D:-D. Jak wreszcie kupię baloniki to napiszę, jaka była Hani reakcja:tak:.
 
a Jeremi zakochał się w sznureczkach, a ponadto jakiś miesiąc temu odkrył, że w uszkach są takie ładne dziurki, do których pasują kciukasy i wiecznie tak sznupie, aż ma zadrapania :blink:
 
a Jeremi zakochał się w sznureczkach, a ponadto jakiś miesiąc temu odkrył, że w uszkach są takie ładne dziurki, do których pasują kciukasy i wiecznie tak sznupie, aż ma zadrapania :blink:

.... Mateusz też :dull:, najpierw myślałam, że go coś ugryzło ... ale sytuacja powtórzyła się już kilka razy ....
 
U nas dalej sznurowki bija wszystko. No i teraz moze sobie dopelznac do czegos co go interesuje i wlazi na taka poleczke pod lawa i nie moge go tego odzwyczaic. Jak tylko go posadze na podlodze to od razu tam biegnie:confused2:
 
moje dziecię wlaśnie zamiast spać to robi figury w łóżeczku. szkoda ze jestem leń i nie chce mi sie kamery uruchomić:sorry:.już siediz, a przed chwilą stał na głowie. ciekawe czy ten "bukiet warzyw ze złotym kurczakiem" grawitacyjnie nie wyjdzie na spacer:nerd:
 
reklama
Do góry