reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak się bawia nasze dzieci

Abeja W Pile różowego prosiaczka też jeszcze nie było widać. Ale to może wina zachmurzonego nieba i sporego wiatru ;-):-D
 
reklama
MamoAntosia oglądałam filmik z reklamówką i porostu bąba:-D:-D. Uśmiałam się do łez:-). Hania też tak się potrafi śmiać do rozpuku, ale jak udaję, że mam czkawkę:-D:-D:-D.
 
Zobaczcie jakie to dziwne. Nasze dzieci rechoczą się z tak prostych rzeczy jak reklamówka czy wiatrak pod sufitem, a my (w sensie wszyscy rodzice) kupujemy lub chcielibyśmy kupić im najbardziej wymyślne i wcale nie tanie zabawki :confused:;-)
 
Bo na razie i tak wszystko ładują do buzi, więc jest im to obojętne:-). Poczekajmy jeszcze troszkę, to będą dopiero prośby o najpiękniejszą lalkę Barbie czy samochód zdalnie sterowany:-D:-D:-D. Teraz my chcemy kupować dzieciom, później to one będą chciały więcej i więcej:-D:-D:-D.
 
Aktualnie Roszko uwielbia buty:tak::szok::-D chciałby się nimi bawic:tak:


z tymi zabawkami jest tak,że jestesmy nakręcani na kupowanie, poprez reklamy itp. itd.

osobiście nie cierpię lalek Barbi:wściekła/y::no:

Z kupowaniem zabawek jakoś nei przesadzamy:no:chociaż czasamai jak idę do zabawkowego, to napatrze się na te cuda i az sie wychodzić nie chce;-)a jakbym chcaiął kupić te super zabawki to bankructwo murowane:-p
 
Moje dziecko odkad zaczelo raczkowac uwielbia: sznurowki ktore mozna wziac do buzi i pogryz, wszelkiego radzaju kabelki ktore rowniez mozna wziac do buzi i przegryz i niewazne ze sa one podlaczone do pradu. A gdy mu sie przerywa ta zabawe to baaaaardzo mocno protestuje. Juz nie mam sily za nim biegac i wszystko mu z rak wyciagac. Czemu te dzieci tak szybko dorastaja:dry::laugh2::laugh2:
 
reklama
Bo na razie i tak wszystko ładują do buzi, więc jest im to obojętne:-). Poczekajmy jeszcze troszkę, to będą dopiero prośby o najpiękniejszą lalkę Barbie czy samochód zdalnie sterowany:-D:-D:-D. Teraz my chcemy kupować dzieciom, później to one będą chciały więcej i więcej:-D:-D:-D.

dokładnie wiem o czym mówisz- mam sześciolatkę....:tak::-D:-D:-D jak kucyk to tylko Pony (orginalny, bo zwykły z kiosku jest obciachowy) lalki tylko Barbie, laptop dziecięcy- bo musi się uczyć języków, a do robienia baniek już nie wystarcza mydło i słomka, musi być Gazylion itp,itd. Na szczęcie idzie z nią się popertraktować i dogadać bo na same zabawki bym zbankrutowała:-)
 
Do góry