reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak się bawia nasze dzieci

a moj misiu zaczal chodzic w chodziku:-) ale tylko do tylu:-D ciekawe kiedy rozkmini to ze mozna tez do przodu:-)
 
reklama
Nasze dziecko wymyśliło sobie od jakiegoś czasu taką zabawę ... trzyma butlę i ściska łapką smoczek tak żeby samo picie mu się do dziubka lało :tak: ... przy okazji naleje się czasem .... do oczu, albo i do nosa ... ale to go wcale nie zraża :-D:-D;-)
 
Antoś natomiast uwielbia podczas kąpieli wysysać z gąbki wodę:-D. Jak tylko zobaczy, że biorę gąbkę, zaraz mi ją wyrywa i "pije":rofl2:.

... Mateusz też :tak::tak::tak: ... tylko, że on mi wyrywa rękawcę z frotki do mycia i się do niej przysysa :-D .... jak myślisz MamoAntosia ... nic im po piciu tej wody z pianą nie będzie :confused:????
 
... Mateusz też :tak::tak::tak: ... tylko, że on mi wyrywa rękawcę z frotki do mycia i się do niej przysysa :-D .... jak myślisz MamoAntosia ... nic im po piciu tej wody z pianą nie będzie :confused:????
Na początku się bałam, ale on już tak od dłuższego czasu spija i nic mu nie jest. Myślę, że te kosmetyki dla niemowląt są robione w taki sposób, aby nie zaszkodzić maluszkom gdyby napiły się przez przypadek. Chociaż u nas to żaden przypadek:rofl2:. Bez "pijgąbki" kąpiel się nie liczy:no:.
 
Antoś natomiast uwielbia podczas kąpieli wysysać z gąbki wodę:-D. Jak tylko zobaczy, że biorę gąbkę, zaraz mi ją wyrywa i "pije":rofl2:.

hih wyobraziłam sobie jak to wygląda i o mało nie padłam :-) hi hi

za to mojej Dominiki ostatnio ulubioną zabawą jest "stawanie na głowie"... :szok: jak leży na brzuchu to podnosi dupcie do góry, trzyma nogi prosto, ręce trzyma wzdłuż ciała jak Małysz i opiera się na głowie :tak: i z boku to wygląda jak trójkąt :) ona chyba chce mi się połamać...... :)
 
reklama
Do góry