reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak się bawia nasze dzieci

Jeremi też spija wodę, aż się czasem śmiejemy, że jakby kapiel dłużej trwała to już by była kąpielą na sucho :-D
Ostatnim krzykiem mody jst łapanie wody ... tata wyciska wodę z gąbki na brzuch Jeremiego a on próbuje złapać strumień wody i włożyć go sobie do buzi :rofl2:
 
reklama
Jeremi też spija wodę, aż się czasem śmiejemy, że jakby kapiel dłużej trwała to już by była kąpielą na sucho :-D
Ostatnim krzykiem mody jst łapanie wody ... tata wyciska wodę z gąbki na brzuch Jeremiego a on próbuje złapać strumień wody i włożyć go sobie do buzi :rofl2:
Normalnie jak bym Antka widziała:tak:.
Mariolka, te nasze chłopaki to coś za dużo wspólnego ze sobą mają i to uderzające podobieństwo, hmmm...:confused2:;-)
Fotki z dzisiejszej kąpieli:
 
... u nas też zabawa z łapaniem wody jest baaaardzo mile widziana :-D;-)

MamoAntosia .... mam pytanie natury technicznej .... czy Antoś jak tak sobie leży w wodzie nie próbuje obracać się na brzuszek???? ... bo pomysł z kąpcianiem na leżąco w dużej wannie też mi się spodobał :tak:
 
Teraz już raczej się nie przekręca, ale na wszelki wypadek lejemy mniej wody. Kiedyś w wanience bardzo często próbował tego triku i raz skończyło się zachłyśnięciem:sorry:. Ostatnio już nie próbuje się topić:tak::-D:rofl2:.
 
A Ja Mam Drugie Pytanko Czy Nie Nalewa Mu Sie Woda Do Ucha? A Jesli Tak To Cos Sie Stanie?bo Ja Tez Bym Malego Tak Kapala :-)tylko Sie Boje Ze Jak Mu Sie Naleje Woda To Bedzie Mial Zapalenie Ucha;-)
 
MamoAntosia ... zatem ;-) pozwolisz, że od Ciebie odgapimy :-D

Karola ... podczas kąpieli Mateuszkowi prawie zawsze dostaje się woda do ucha, bo tak się chlapie w wannie, ale wycieram mu potem delikatnie uszka patyczkiem higienicznym i uważam tylko, żeby bezpośrednio po kąpieli nie był w przeciągu ... i nic się złego nie dzieje :tak:.
 
reklama
Antoś od urodzenia miał nalewane do wanienki tyle wody, że zakrywała uszy i nigdy nie miał żadnego zapalenia. A woda wlewa mu się i wylewa wszystkimi dziurami;-):-D:rofl2::-):-p
 
Do góry