reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

dzięki wielkie, problem jest taki że już niespecjalnie jest wiara jeszcze. a swoją drogą mam takie podejrzenie, że gdzieś w jakimś elemencie musiał pojawić się błąd. Co rozumiesz przez normalną operację? czy to coś innego niż laparoskopia?
 
reklama
Ja tez jestem po operacji laparoskopowej. Nie dostalam zadnego leku tylko polecenie rozpoczecia staran.
Ktorego stopnia endometrioze ma Twoja zona?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
II. a tak przynajmniej było dwa i pół roku temu. niby niewiele a jednak skutecznie powstrzymuje wszystkie starania. no i mamy podejrzenie, że być może przyczyna jest głębsza niż samo endo ehhhh. Moja żona już kompletnie nie ma wiary, a ja tak naprawdę nie wiem zupełnie jak jej pomóc. sytuacja bez wyjścia. odnoszę wrażenie, że wszystkim się w końcu udaje tylko nie nam.
 
II. a tak przynajmniej było dwa i pół roku temu. niby niewiele a jednak skutecznie powstrzymuje wszystkie starania. no i mamy podejrzenie, że być może przyczyna jest głębsza niż samo endo ehhhh. Moja żona już kompletnie nie ma wiary, a ja tak naprawdę nie wiem zupełnie jak jej pomóc. sytuacja bez wyjścia. odnoszę wrażenie, że wszystkim się w końcu udaje tylko nie nam.
Uda się wszystkim. Każdy zasługuje na potomstwo. Nie można się poddać. Tylko walczyć dalej

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czy na pewno zona miala robione wszystkie badania? Endometrioza czesto idzie w parze z innymi schorzeniami - niedoczynnoscia tarczycy, hiperprolaktynemia, niepekajacymi pecherzykami itp.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ok, dzięki wielki, ale co rozumiesz przez normalna operacje?chodzi o usuniecie zrostów tak?
Mam na myśli że mnie otwierali. Miała być laparoskopia ale ponoć miałam straszny bałagan więc trzeba było mnie otworzyć. Ja miałam dodatkowo duża torbiel na jajniku. Lekarz usunął wszystkie zrosty itd. Jak mu powiedziałam że jestem w ciąży to był mega szczęśliwy i zdziwiony i przyznał że bal się czy się uda.
Teraz jestem na etapie starań o drugie. Zobaczymy jak będzie bo operacja była 4 lata temu.
A co do żony to może musi zrobić sobie "przerwe". Może zresteujcie się, pojedzcie gdzieś i kochajcie się dla przyjemności a nie z myślą o dziecku. Wiem że łatwo powiedzieć ale tyle historii słyszałam i wiem że naprawdę cuda się dzieją. Trzymam kciuki żeby spełniło się i wasze marzenie.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A i jeszcze jedno ja niby mam endo 4 stopnia. A ponoć niemożliwe jest przy takim stopniu zajść w ciaze. Albo błąd w opisie albo moja córka jest największym cudem.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry