reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy leżenie w hamaku jest bezpieczne dla dziecka w 19 tc?

Dołączył(a)
11 Sierpień 2017
Postów
1
Witam, ostatnio mój ukochany kupił hamak. Kiedy bujam się na nim czuję wzmożone ruchy dziecka,moja maleńka jest ogromnie aktywna, wieczorami czy w dzień czasem poczuję jak się rusza,ale to są pojedyńcze ruchy, a kiedy się bujamy jakby dostawała szału. Czy relaks na hamaku jest bezpieczny dla niej?
 
reklama
Witam, ostatnio mój ukochany kupił hamak. Kiedy bujam się na nim czuję wzmożone ruchy dziecka,moja maleńka jest ogromnie aktywna, wieczorami czy w dzień czasem poczuję jak się rusza,ale to są pojedyńcze ruchy, a kiedy się bujamy jakby dostawała szału. Czy relaks na hamaku jest bezpieczny dla niej?
Oczywiście że jest bezpieczny. Jedyne na co powinnaś uważać to żeby nie upaść przy wchodzeniu czy wychodzeniu z hamaka. A córka jest bardziej aktywna ze względu na specyficzne ruchy jakie wykonujesz na hamaku. Moje dzieci na przykład uaktywnialy się podczas jazdy samochodem- w obu ciążach było tak samo. Cześć dzieci po prostu tak ma ze reaguje na specyficzne ruchy mamy. Dodam że moje dzieci do tej pory uwielbiają jazdę samochodem a przez pierwsze kilka miesięcy momentalnie w nim zasypialy. Wiec może Twoje dziecko będzie miłośnikiem huśtawek. Nie zamartwiaj się nie potrzebnie, na prawdę nie ma czym :)
 
Do góry