No więc dziewczyny cudu nie ma, Maleństwo odeszło... beta spadła o połowę w jakieś 17godz...
Żegnaj Aniołku...
Przykro mi bardzo

Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
No więc dziewczyny cudu nie ma, Maleństwo odeszło... beta spadła o połowę w jakieś 17godz...
Żegnaj Aniołku...
Tez marzylam o takiej tesciowej jak tak wszystkie wkolo na swoje narzekaly. Jestes po prostu szczesciaraJa mam zajebista teściową teścia też Ale z teściową to jak z przyjaciolka żyjewczoraj to z 2 h gadaliśmy o wszystkim
Nie chce mi sie wracac... sama chcialam te 2 tygodnie... ciul, nie ta robota to nastepna...
Millenium jest świetne. Schodzi jak ciepłe bułeczki bo teraz wyszła piąta część. Tylko trzy pierwsze są innego autora, który zmarł i przejął to inny gościu.
---23tc---
;( przykro miNo więc dziewczyny cudu nie ma, Maleństwo odeszło... beta spadła o połowę w jakieś 17godz...
Żegnaj Aniołku...
Jejku a ja myślałam, ze tylko ha trzymam w tajemnicy przed praktycznie wszystkimi. Wie tylko moja mama siostra, szwagierka i teść. Ojciec i teściowa nie wiedza.
Czasem i tak bywa nie wiemy na jakich teściów się trawi moi są spokoSzkoda że ja tak nie mam.. moja teściowa to...masakra szkoda pisać... moi rodzice tylko wiedzą
To ładnie. Ja powiem szczerze, ze musiałam konus powiedzieć bo bym pękła chyba. Jak się dowiedziałam, ze będziemy mieli problemy z zajściem w ciąże to nie mogłam sobie poradzić z ta wiadomością. Zanim to wszystko "przerobiłam" i się z tym pogodzilam trochę minęło. Poza tym ja z mija mama i siostra jestem tak blisko, ze nie mogłam im nie powiedzieć. Z kolei mój mąż prowadzi z ojcem firmę wiec zorientował się szybko, ze coś jest nie tak bo tak często męża na kilka godzin nie ma w pracy, ponieważ do lekarza jedziemy.U mnie kompletnie nikt nie wie. Tylko my i lekarze. I Wy![]()
Hehe ja to któregoś razu powiedziałam co myślę bo siostra mojego M na switach zaczęła pi÷/¥(£" ze ja często na zwolnienia chodzę i takie tam to ja już nie wytrzymałam i mówię do niej tak jak tak bardzo zazdrościsz mi tych zwolnień to idź też ja ci nie bronię Ale nie życzę sobie abys sie wpierdala w to ile ja na zwolnienia chodzę nie twoja zasrana sprawa całą cała rodzina się na mnie spojrzała tak mnie wkurwila i mówię tyle mam do powiedzenia i poszłam zapalić od tamtej pory jak ręka odjol co ja to obchodzi ile ja na zwolnienia chodzę nie cierpię jego sióstr wielkie Panie jak mnie to moze drażnić Ale rodziców ma zajebistychNo ja się z moja już raczej nie dogadam .. Tesciu może być ... Ale tylko może...![]()
Moja tak samoSzkoda że ja tak nie mam.. moja teściowa to...masakra szkoda pisać... moi rodzice tylko wiedzą