reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Powiem Wam, że ja miałam. Bzika.na punkcie zapalenia wątroby i wirusa HIV. Bałam się okropnie, że ktoś mnie czymś mógł poczestowac u fryzjera,kosmetyczki czy gdzieś! Sobie człowiek nawkreca :)
 
reklama
ja miałam na wirusa hiv itd badania przed in vitro i też miałam stresa :D

To okropne. Zawsze pytam czy narzędzia są sterylizowane i patrzę skąd są wyciągane. I w douglasie raz widziałam że Pani taka polerke wyjela spod blatu, ale się zdenerwowałam. Z kolei u fryzjera to jak kazać im pokazać zdezynfekowany grzebień...
 
To okropne. Zawsze pytam czy narzędzia są sterylizowane i patrzę skąd są wyciągane. I w douglasie raz widziałam że Pani taka polerke wyjela spod blatu, ale się zdenerwowałam. Z kolei u fryzjera to jak kazać im pokazać zdezynfekowany grzebień...
wiesz przezorny zawsze ubezpieczony i strzeżonego Pan Bóg strzeże ;)
 
Powiem Wam, że ja miałam. Bzika.na punkcie zapalenia wątroby i wirusa HIV. Bałam się okropnie, że ktoś mnie czymś mógł poczestowac u fryzjera,kosmetyczki czy gdzieś! Sobie człowiek nawkreca :)
Miałam to samo... raz mnie kosmetyczka przyciela ... Jezu co ja miałam wtedy ...
Na szczęście wszystko wyszło ok ale nie powiem stresa miałam
 
@Mia91 @Paskudztwo witajcie[emoji4]
Ja nie jadam dla bezpieczenstwa wedzonych ryb,choc smaka mam

Kokon zamierzam kupic,a poduszka ciazowa bedzie sluzyla do karmienia
Ja bardzo dbam zeby nie zarazic sie toxo ale co z tego jak jadam tez w knajpach,ostatnio to do mnie doszlo:/ ehhh takze nie mysle o tym


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry