reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
U mnie przy pierwszych badaniach na toksoplazmoze okazalo się, że już ją przechodziłam. Mam teraz spokój ale jak wtedy odebrałam wyniki, bardzo się denerwowalam. Na szczescie przechodzilam dawno.
 
reklama
jeśli miałaś obydwa ujemne to trzeba tego pilnować :) zaleca się robic badania raz na trymestr :)

Veronique- ja juz miałam kilka razy :p :)

Ja toxo miałam robiona dwa razy w I trymestrze i wczoraj ;) za każdym razem IgG i IgM wynik niereaktywny.

Sent from my 2014813 using Forum BabyBoom mobile app

Ja miałam 2 ujemne i teraz kazała powtórzyć muszę zobaczyć czy dwa czy jedno bo jakoś mi dziwnie zaznaczyła na skierowaniu

Czyli w 3.trymestrze też beda oznaczone
 
Właśnie listeria mnie najbardziej martwi, bo jej chyba nie ma jak wykryć ani nic na nią teraz poradzić.
Wydaje mi się, że można ją wykryć. Są jakieś badania przesiewowe. Co do leczenia w ciazy to nie wiem. Spokojnie, na pewno nie masz:).

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry