reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Oj dziewczyny ja co wyjazd do miasta lub do galeri wracam z ciuchami dla maluchow. Szafa i komoda juz sie nie domykaja [emoji23][emoji1]
A co do ubierania to tez nie chce dzieciaczkow przegrzewac. Jak tam wasze brzuszki? To moj dzisiejszy juz w pizamce [emoji173] Mnie od kilku dni mecza potworne bole plecow i zgaga.. no coz wszystko do zniesienia, jak mi te tygodnie uciekaja [emoji4]
1506362006-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
adunia ktory to tc bo moj brzuszek w porównaniu do twojego to ogromny [emoji33] a ja mam dopiero 12+3 i kazdy w pracy dziwi sie ze taki duży[emoji15]
 
reklama
@evulek111 kazda ma inaczej. U mnie dlugo nie bylo widac nic. Moja siostra to juz wogole ona w 9 miesiacu wygladala jak w 3 zero brzuszka tylko cos tam delikatnie sie rzucalo pod bluzka a bratowa jak tylko dowiedziala sie o ciazy to brzuch jej wyskoczył i faktycznie co ja widzialam to brzuch coraz wiekszy wiec u kazdej jest inaczej ale wszystkie nosimy upragnione dzieciaczki pod sercem [emoji173]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Joko86 Mi lekarz na podstawie daty transferu i ilu dniowy byl zarodek obliczyl termin tak zwanej niby miesiączki i wyszla 20.03 i od tego teraz mi liczy i wychodzi 27 tc [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@evulek111 kazda ma inaczej. U mnie dlugo nie bylo widac nic. Moja siostra to juz wogole ona w 9 miesiacu wygladala jak w 3 zero brzuszka tylko cos tam delikatnie sie rzucalo pod bluzka a bratowa jak tylko dowiedziala sie o ciazy to brzuch jej wyskoczył i faktycznie co ja widzialam to brzuch coraz wiekszy wiec u kazdej jest inaczej ale wszystkie nosimy upragnione dzieciaczki pod sercem [emoji173]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem[emoji4] kazda inaczej przechodzi, tylko jak patrze na wasze brzuszki to wydaje mi się ze ja od normy odstaje[emoji23] wyczytalam ze tez tak moze się dziać jak ma sie niski wzrost i to calkiem normalne.
 
reklama
Do góry