reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dla bardzo szczuplych tez nie polecam bo rozmiarowka o numer inna ale dla tych co znajda swoj rozmiar tak. Na allegro podobno sa ocieplane na zime wiec nie wiem czy sie nie skusze no i hm musze w koncu odwiedzic gdzies..

A podeszla ktoras grube czarne rajstopy ciazowe?
 
reklama
Dziewczyny doznalam dzis SZOKU! Wybralam sie rano do sklepu- zwykly osiedlowy spozywczy. I stoje w kolejce przde mna 3 panie i ostatnia mowi o pani w ciazy to ja pania przepuszcze zeby nie musiala pani czekac i reszta kobiet jak tamta sie odezwala to bez problemu wpuscily mnie przed kolejke! [emoji2]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny doznalam dzis SZOKU! Wybralam sie rano do sklepu- zwykly osiedlowy spozywczy. I stoje w kolejce przde mna 3 panie i ostatnia mowi o pani w ciazy to ja pania przepuszcze zeby nie musiala pani czekac i reszta kobiet jak tamta sie odezwala to bez problemu wpuscily mnie przed kolejke! [emoji2]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Miłe. Dobrze że tacy ludzie jeszcze są :happy: Mnie bez brzucha nikt nie przepuszcza :p
 
Dla bardzo szczuplych tez nie polecam bo rozmiarowka o numer inna ale dla tych co znajda swoj rozmiar tak. Na allegro podobno sa ocieplane na zime wiec nie wiem czy sie nie skusze no i hm musze w koncu odwiedzic gdzies..

A podeszla ktoras grube czarne rajstopy ciazowe?

Nie polecam ocieplanych leginsow... Ja jestem zmarzluch straszny, a w ostatnim trymestrze bylo mi ciagle goraco. Ogolnie leginsy super sprawa, najwygodniejsza rzecz w ciazy, ale bez ocieplacza.
A rajstopy u nas byly fajne w h&m.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam głupie pytanie stoję przed wyborem proszku do prania żeby poprac ciuszki dla małego... Jaki polecacie!?

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Do góry