reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Czesc Dziewczyny,
Jestem bardziwj na forum majowym, ale jako ze termin mam graniczny na 1 maja to Wasze forum tez podgladam;)
Chcialam spytac o pappa. Robila juz ktoras z Was? Ile placilyscie? U mnie jedna kolezanka 550, ja sie zapisalam i ma kosztowac 600, a inna kolezanka zrobila badania krwii za 80 i poszla na usg genetyczne za ktore zaplacila 250 i tam jej wyniki z krwii wprowadzili i obliczyli pappe. Zastanawiam sie skad takie roznice w cenie (lokalizacja Warszawa).

Pozdrawiam serdecznie!!
 
reklama
Mi dzis maz zamawia "hello mummy" to jak przyjedzie w piatek po nas to pewnie juz bedzie mial go.. Nie moge doczekac sie 10.10 ide na 18.15 na usg genetyczne (chyba tak to sie nazywa)

Oni to badanie usg robia przez brzuch juz?

0d1yskjot8xw5dpx.png
 
Mysiaka92 ja miałam robione już przez brzuch , a byłam wtedy w 11 tyg, ale dopochwowo też robił mi jeszcze na koniec

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc[emoji5]

Melduje się po pracy i niestety przeziębiona[emoji53] już kupiłam pren...alen na katar , islę na gardło i leżę. Jutro jeszcze do pracy idę ale jak nie będzie lepiej to od środy pewnie l4.
Mi dzis maz zamawia "hello mummy" to jak przyjedzie w piatek po nas to pewnie juz bedzie mial go.. Nie moge doczekac sie 10.10 ide na 18.15 na usg genetyczne (chyba tak to sie nazywa)

Oni to badanie usg robia przez brzuch juz?

0d1yskjot8xw5dpx.png
Ja byłam równo w 13tc i miałam tylko dopochwowo.


Miłego wieczoru [emoji5]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc Dziewczyny,
Jestem bardziwj na forum majowym, ale jako ze termin mam graniczny na 1 maja to Wasze forum tez podgladam;)
Chcialam spytac o pappa. Robila juz ktoras z Was? Ile placilyscie? U mnie jedna kolezanka 550, ja sie zapisalam i ma kosztowac 600, a inna kolezanka zrobila badania krwii za 80 i poszla na usg genetyczne za ktore zaplacila 250 i tam jej wyniki z krwii wprowadzili i obliczyli pappe. Zastanawiam sie skad takie roznice w cenie (lokalizacja Warszawa).

Pozdrawiam serdecznie!!
Niestety nie pomogę, bo miałam tylko usg prenatalne - testów z krwi już nie robiłam[emoji5]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ka mialam dzisiaj 12t1(6)d i mialam dopochwowo usg.
Z dzidzia wszystko ok - 6,4cm ma, przeziernosc karkowa 1,1wiec w normie. Żołądek, przepona i pęcherz widoczne. Serduszko pieknie i głośno bije.
Gorzej z lozyskiem,ktore jest u ujścia macicy i jesli powtórzy mi sie plamienie (mialam jedną nitkę krwi w sluzie) to bede musiala isc na L4 ...a jesli nie podniesie się do góry to bedzie nieciekawie[emoji34]
No o duphaston mam brac do kolejnej wizyty. A i musze zrobić krzywą cukrowa na nastepna wizytę, bo zmienili normy dla ciężarnych i o 1przekraczam próg...a myslalam ze jeszcze dwa miesiace mnie czekaja do glukozy....

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
Majorka1988 cieszę się że z bobasem wszystko dobrze, musisz się oszczędzać i wypoczywać jak tylko to mozliwe, zdaje sobie sprawę że przy dzieciach nie jest to takie proste, pozdrawiam

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry