reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Gratulacje Karolyn! Pierwszy listopadowy chłopczyk urodzony po połowie października :D Pewnie wszystkie po cichu zazdrościmy, że to już po i tulisz maleństwo, ale nasze niech spokojnie czekają do swojego terminu :)
 
Widzę dziewczyny, że nie tylko ja nie mogę spać po nocach ;-) Karolyn pierwsza "ruszyła machinę" :-) a Wy jak się czujecie???
Ja chyba musze poważnie zabrać się za spakowanie torby i szykowanie ciuszków dla Małego, bo to widzę że nigdy nic nie wiadomo...
 
Ja dzisiaj mam wizytę, ciekawa jestem ile Malutka waży :) Wczoraj robiłam badania i wszystko wyszło ok. Dzisiaj jeszcze gbs.
Torba spakowana. Teraz zastanawiam się, która będzie następna :)
Wczoraj miałam dużo załatwień i dałam sobie strasznie w kość, ledwo wróciłam do domu, tak bolał mnie kręgosłup i pachwiny. Jakby któraś była zainteresowana to od dzisiaj w biedronce mają być jakieś rzeczy dla maluszków. Szału nie ma, ale może akurat któraś coś znajdzie :)
 
reklama
Do góry