reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tętno w 6 tygodniu

Dołączył(a)
2 Listopad 2017
Postów
5
Cześć Dziewczyny,
Mam pytanie proszę o poradę. Ostatnia miesiączkę miałam 22.08 natomiast na badaniu usg wyszło, ze jestem w 6 tc 5 dz. Lekarz powiedział, ze z wielkościa dziecka na tym etapie jest wszystko Ok (7mm) natomiast martwi go tętno płodu - 60. Czy któraś z was tez tak miała? Strasznie się boje to moja pierwsza ciąża.
 
reklama
mi lekarz powiedział dzisiaj, że nie wierzy w pomiar tętna w pierwszym trymestrze, bo nie jest to miarodajne. Jak u Ciebie, wszystko ok?
 
Cześć Dziewczyny,
Mam pytanie proszę o poradę. Ostatnia miesiączkę miałam 22.08 natomiast na badaniu usg wyszło, ze jestem w 6 tc 5 dz. Lekarz powiedział, ze z wielkościa dziecka na tym etapie jest wszystko Ok (7mm) natomiast martwi go tętno płodu - 60. Czy któraś z was tez tak miała? Strasznie się boje to moja pierwsza ciąża.
Mi ginekolog powiedziała, że niskie tętno w 6 tc jest normalne i że nie ma czym się martwić.
 
Cześć ;) Możesz mi proszę powiedzieć jak dalej potoczyła się Twoja sytuacja? Obecnie jestem w podobnej i panikuję. W poniedziałek byłam u ginekologa, określił wiek ciąży licząc od OM na połowę 8 tygodnia, a wielkość maleństwa na końcówkę 6, przy czym tętno w okolicach 70. Przy okazji lekarz stwierdził, że z powodu niskiego tętna ciąża obumiera. Następnego dnia za sprawą teściowej wylądowałam w szpitalu na obserwacji. USG potwierdziło, że płód wielkościowo na koniec 6, ale puls między 70 a 80 i zbyt słaby. Jutro kolejne usg i drugi pomiar bety a ja od zmysłów odchodzę. Jak u Ciebie? Ciąża rozwija się? Pozdrawiam serdecznie!
 
Cześć ;) Możesz mi proszę powiedzieć jak dalej potoczyła się Twoja sytuacja? Obecnie jestem w podobnej i panikuję. W poniedziałek byłam u ginekologa, określił wiek ciąży licząc od OM na połowę 8 tygodnia, a wielkość maleństwa na końcówkę 6, przy czym tętno w okolicach 70. Przy okazji lekarz stwierdził, że z powodu niskiego tętna ciąża obumiera. Następnego dnia za sprawą teściowej wylądowałam w szpitalu na obserwacji. USG potwierdziło, że płód wielkościowo na koniec 6, ale puls między 70 a 80 i zbyt słaby. Jutro kolejne usg i drugi pomiar bety a ja od zmysłów odchodzę. Jak u Ciebie? Ciąża rozwija się? Pozdrawiam serdecznie!
Hej, tak jak pisałam, w 6 tyg niskie tętno jest normalne a z każdym kolejnym tyg serduszko przyspiesza, w tym momencie jestem w 15 tyg i tętno wynosi 160 i gin mi powiedziała że to też normalne, że tak szybko bije.
 
Cześć ;) Możesz mi proszę powiedzieć jak dalej potoczyła się Twoja sytuacja? Obecnie jestem w podobnej i panikuję. W poniedziałek byłam u ginekologa, określił wiek ciąży licząc od OM na połowę 8 tygodnia, a wielkość maleństwa na końcówkę 6, przy czym tętno w okolicach 70. Przy okazji lekarz stwierdził, że z powodu niskiego tętna ciąża obumiera. Następnego dnia za sprawą teściowej wylądowałam w szpitalu na obserwacji. USG potwierdziło, że płód wielkościowo na koniec 6, ale puls między 70 a 80 i zbyt słaby. Jutro kolejne usg i drugi pomiar bety a ja od zmysłów odchodzę. Jak u Ciebie? Ciąża rozwija się? Pozdrawiam serdecznie!

Cześć! U mnie aktualnie 25 tydzień, serduszko idealne wiec przejmowałam się na zapas :) nie martw się! U Ciebie na pewno tez tak bedzje :)
 
Cześć Dziewczyny. Wiem, że odkopuję stary wątek, ale jestem w podobnej sytuacji i odchodzę od zmysłów 😞
Dacie proszę znać jak zakończyły się Wasze sytuacje?

U mnie wczoraj 7t6d, na usg zarodek 6t0d. Tętno 91, bardzo powoli się ciąża rozwija, zarodek 4 mm 😞 mam czekać do 21.08 i zobaczymy jak dalej.

Będę baaaardzo wdzięczna jak dacie znać jak u Was było.

💋
 
Hej. Napisz Prosze jak u Ciebie się dalej potoczyło. Jestem w podobnej sytuacji. Wiek ciąży OM 7+3 ale na usg 6+1
Zarodek 4,7 mm Potwierdziła ze jest puls ale nie wie czy bicie serca jest moje czy zarodka powiedziała żeby przyjść za tydzień ale czyje serce by nie biło to biło za wolno No i ja teraz odchodzę od zmysłów ☹️
 
Hej! Ja dziś też byłam na wizycie zarodek 6t1d i taka sama sytuacja jak u Ciebie Agusieczek. Tylko przy tym mam duży pęcherzyk żółtkowy. Uszy do góry ;)
 
reklama
Robico właśnie u mnie jest tak ze ona mi nic nie powiedziała Pomierzyla pomierzyla i cisza. Potem zaczęła szukać serca pokazała mi na ekranie jak coś tam malutkiego podskoczyło kilka razy i powiedziała ze to tętno ale jak włączyła dźwięk to stwierdziła ze ona w sumie to nie wie czy to moje serce czy zarodka bije ale ze bije wolno. Nie powiedziała jak szybko bije ani nic. Wiem moja wina trzeba było zapytać o dokładne liczby ale byłam spanikowana a ona jakaś taka nieempatyczna ze chciałam jak najszybciej stamtąd wyjść. Dała mi kilka zdjęć ale nie da się odczytać parametrów bo takie malutkie. W zeszłym tygodniu maleństwo miało 0.33mm usg 6+0, tydzień później urosło do 0.47 ale usg pokazuje 6+1 tego tez nie rozumiem przecież tydzień minął czemu pokazuje tylko jeden dzień więcej? Mam następna wizyte znowu za tydzień ale już gdzie indziej Może trafie na normalnych ludzi 😅 Dzięki za wsparcie Pęcherzyk żółtkowy może ? jest ok bo nic nie mówiła ze coś z nim nie tak a pokazała mi go na monitorze bardziej skupiła się na tym serduszku
 
Do góry