reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Masakra az ciężko sie czyta o tym co przechodzisz:\ nie rozumie dla czego ona jest taka dla Ciebie. Moze zazdrosna jest ze teraz Ty bedziesz w centrum uwagi i wasza dzidzia?
Takim zachowaniem udowadnia ze nie jest jeszcze dojrzala.i szkoda Twoich nerwow teraz i gdy się mala urodzi.. A co gdy cos będzie chciala jej zrobic?? Nie wiadomo co jej strzeli do głowy szkoda mi tylko Ciebie bo niszczy Cię i Twojego meza

Jak coś potrzebuje załatwić z tata to ja jestem tą najlepsza a tak to ja najgorsza bo też tak myślimy ze jest zazdrosna ze nie jest już w centrum uwagi tatusia tylko ja jestem... juz ja uświadomiłam ze nigdy nie pozwolę jej zostać z mala sam na sam. Nie ma w ogóle takiej opcji.
Dwie pozostałe dziewczyny aż się przekrzykuja która będzie kiedy mi pomagać a wiem ze na nie mogę liczyć. Podejrzewam że tej awanturnicy nie będzie już w domu bo będzie w MOW. Nie widzę innego wyjścia żeby miała szansę się zmienić. ...

 
reklama
Jak coś potrzebuje załatwić z tata to ja jestem tą najlepsza a tak to ja najgorsza bo też tak myślimy ze jest zazdrosna ze nie jest już w centrum uwagi tatusia tylko ja jestem... juz ja uświadomiłam ze nigdy nie pozwolę jej zostać z mala sam na sam. Nie ma w ogóle takiej opcji.
Dwie pozostałe dziewczyny aż się przekrzykuja która będzie kiedy mi pomagać a wiem ze na nie mogę liczyć. Podejrzewam że tej awanturnicy nie będzie już w domu bo będzie w MOW. Nie widzę innego wyjścia żeby miała szansę się zmienić. ...

Super, ze chociaz tamte dziewczynki są za Toba a nie ona. Hmm powiem Ci na szybko ze kiedys bylam trudna dziewczyna bardzo i rok czasu miaszkalam z babcia a nie mama i tata i gdy mama zaszla w ciaze tez mnie bolalo ze ja musze byc u babci a oni ze beda mieli dziecko i 9mies mojej mamy nie widziałam bo bylam tak zla na nia a siostre poznalam gdy miala 3 mies a tak to byl temat taboo :\ ale babcia dużo ze mna gadala i zrozumialam ze musze sie ogarnąć.. Ale ja chciałam sie zmienic a ona nie chyba...
Wiesz moim zdaniem nie mow jej o ciazy np ze bylas u gin ze dzidzia ma sie ok skoro noe chce byc w tym temacie... Bo jezeli ja to nie obchodzi to niech nie wie co i jak laski jej nie robisz:) takie moje zdanie nic na sile:) moze jeszcze sioste pokocha:) mam nadzieje. Aaa i skoro nie mozesz liczyć na nia to ona tez nie powinna wymagać niczego od Ciebie
 
Jak coś potrzebuje załatwić z tata to ja jestem tą najlepsza a tak to ja najgorsza bo też tak myślimy ze jest zazdrosna ze nie jest już w centrum uwagi tatusia tylko ja jestem... juz ja uświadomiłam ze nigdy nie pozwolę jej zostać z mala sam na sam. Nie ma w ogóle takiej opcji.
Dwie pozostałe dziewczyny aż się przekrzykuja która będzie kiedy mi pomagać a wiem ze na nie mogę liczyć. Podejrzewam że tej awanturnicy nie będzie już w domu bo będzie w MOW. Nie widzę innego wyjścia żeby miała szansę się zmienić. ...

Aż dziwne, sama wie co ją czeka, a dalej się tak zachowuje. Przynajmniej będziesz miała spokój jak maleństwo się urodzi.
 
Ma nadzór kuratora nie chodzi do szkoły awanturuje się podnioslam nawet rękę na mnie i na jej młodsza siostrę kradnie nam w domu i nie wraca na noce czasem np w weekendy... kurator wniósł o ośrodek wychowawczy o zaostrzonym rygorze bo była już jedną sprawa i zostało orzeczone ze jest bardzo zdemoralizowana. Dostała szanse ale jej nie wykorzystała. Tydzień temu przyszło wezwanie na sprawę o wyznaczenie ośrodka w dniu 8 stycznia. A ona w niczym się nie poprawia. Obrabia nam tyłki nawet w szkole i u znajomych. Jeszcze dobrze ze jej rodzina i większość miejscowych znaja ja dobrze i wiedzą w co wierzyć a w co nie...
Sąd może ja zmusić do pobytu w osrodku bo jest niepełnoletnia. Jak wyda orzeczenie to nie ma zmiłuj.


Klaudia czytam i współczuje z całego serca. Powiedz tylko ile ona ma lat??? Do kiedy będzie przebywać w tym ośrodku wychowawczym? Bo jeśli do osiągnięcia pełnoletności to chyba długo tam nie pozostanie ??
Pamiętaj ze jesteś teraz najważniejsza ty i dziecko.
Tule mocno.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klaudia czytam i współczuje z całego serca. Powiedz tylko ile ona ma lat??? Do kiedy będzie przebywać w tym ośrodku wychowawczym? Bo jeśli do osiągnięcia pełnoletności to chyba długo tam nie pozostanie ??
Pamiętaj ze jesteś teraz najważniejsza ty i dziecko.
Tule mocno.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
17 lat skończyła 1 listopada. Ośrodek może dostać do 21 lat maksimum.

 
Super, ze chociaz tamte dziewczynki są za Toba a nie ona. Hmm powiem Ci na szybko ze kiedys bylam trudna dziewczyna bardzo i rok czasu miaszkalam z babcia a nie mama i tata i gdy mama zaszla w ciaze tez mnie bolalo ze ja musze byc u babci a oni ze beda mieli dziecko i 9mies mojej mamy nie widziałam bo bylam tak zla na nia a siostre poznalam gdy miala 3 mies a tak to byl temat taboo :\ ale babcia dużo ze mna gadala i zrozumialam ze musze sie ogarnąć.. Ale ja chciałam sie zmienic a ona nie chyba...
Wiesz moim zdaniem nie mow jej o ciazy np ze bylas u gin ze dzidzia ma sie ok skoro noe chce byc w tym temacie... Bo jezeli ja to nie obchodzi to niech nie wie co i jak laski jej nie robisz:) takie moje zdanie nic na sile:) moze jeszcze sioste pokocha:) mam nadzieje. Aaa i skoro nie mozesz liczyć na nia to ona tez nie powinna wymagać niczego od Ciebie
Nie informuje ja o niczym. Nie mam zamiaru jej się niczym chwalić.
Ważne że w reszcie rodziny mam mega wsparcie. Z nią zawsze były problemy i będą. To jest pewne.

 
Dziewczyny od kilku dni czernieja mi palce doslownie.. Dokladnie skorki co to moze byc to przez ten progesteron?
15112063705901205158893.jpg
 

Załączniki

  • 15112063705901205158893.jpg
    15112063705901205158893.jpg
    431,2 KB · Wyświetleń: 387
I dodam ze nie tylko kciuk tylko wszystkie palce .. Kolo paznokci skorki .. To nie taka czern ale bardziej niebieskie wyglada jak bym cos farbowala a to samoistnie mi sie robi.. Co to moze byc?
 
reklama
Do góry