reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
To na pewno nie jest przyjemne ale staraj się jej nie pokazywać że to Cie rusza wiem ze to ciężkie ale jak taka osoba czuje Twój słaby punkt to będzie w niego walić ile wlezie bo chce Cie jak najbardziej zranić.może to nie jest zły pomysł żeby pojechać do domu trochę zmienić klimat i odpocząć

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
Popieram, nie ma co się nawet wdawać z nią w dyskusje. Zachowuje się strasznie. A myślałaś że jak się dowie o ciąży to się polepszy...
 
Myślałam że po prostu przyjmie do wiadomości ale nie wiedziałam że jest tak podla

Współczuję, ale myśl że ona nie jest warta tego, żeby twoje dziecko się denerwowało. Każde twoje szybsze bicie serca powoduje, że dzieciątku tez serduszko wali,dodatkowo wytwarza się hormon stresu... Ty próbowałaś, wyciągałaś do niej rękę, nie chce?, trudno. Myśl o swojej córeczce, nie zasłużyła na stres przez jakąś rozkapryszoną pannę.
 
Współczuję, ale myśl że ona nie jest warta tego, żeby twoje dziecko się denerwowało. Każde twoje szybsze bicie serca powoduje, że dzieciątku tez serduszko wali,dodatkowo wytwarza się hormon stresu... Ty próbowałaś, wyciągałaś do niej rękę, nie chce?, trudno. Myśl o swojej córeczce, nie zasłużyła na stres przez jakąś rozkapryszoną pannę.
Od wczoraj nie odzywam się do niej żadnym słowem i tak zostanie. Tylko jak słyszę co wygaduje to i tak ciśnienie mi się podnosi i łzy lecą same...

 
Od wczoraj nie odzywam się do niej żadnym słowem i tak zostanie. Tylko jak słyszę co wygaduje to i tak ciśnienie mi się podnosi i łzy lecą same...

Musisz się nauczyć ignorować co mówi i nie brać tego do siebie stres Ci nie potrzebny myśl że to nie o Tobie zajmij myśli czymś innym posłuchaj muzyki jak nie będzie widzieć że Cię to rusza to odpuści bo jej sprawia tylko radość jak Ci dowali m

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bardzo mi przykro, że musisz przez to przechodzić. A do tego ośrodka to sąd jest w stanie ją zmusić? na jakiej zasadzie to działa?
Ma nadzór kuratora nie chodzi do szkoły awanturuje się podnioslam nawet rękę na mnie i na jej młodsza siostrę kradnie nam w domu i nie wraca na noce czasem np w weekendy... kurator wniósł o ośrodek wychowawczy o zaostrzonym rygorze bo była już jedną sprawa i zostało orzeczone ze jest bardzo zdemoralizowana. Dostała szanse ale jej nie wykorzystała. Tydzień temu przyszło wezwanie na sprawę o wyznaczenie ośrodka w dniu 8 stycznia. A ona w niczym się nie poprawia. Obrabia nam tyłki nawet w szkole i u znajomych. Jeszcze dobrze ze jej rodzina i większość miejscowych znaja ja dobrze i wiedzą w co wierzyć a w co nie...
Sąd może ja zmusić do pobytu w osrodku bo jest niepełnoletnia. Jak wyda orzeczenie to nie ma zmiłuj.

 
reklama
Ma nadzór kuratora nie chodzi do szkoły awanturuje się podnioslam nawet rękę na mnie i na jej młodsza siostrę kradnie nam w domu i nie wraca na noce czasem np w weekendy... kurator wniósł o ośrodek wychowawczy o zaostrzonym rygorze bo była już jedną sprawa i zostało orzeczone ze jest bardzo zdemoralizowana. Dostała szanse ale jej nie wykorzystała. Tydzień temu przyszło wezwanie na sprawę o wyznaczenie ośrodka w dniu 8 stycznia. A ona w niczym się nie poprawia. Obrabia nam tyłki nawet w szkole i u znajomych. Jeszcze dobrze ze jej rodzina i większość miejscowych znaja ja dobrze i wiedzą w co wierzyć a w co nie...
Sąd może ja zmusić do pobytu w osrodku bo jest niepełnoletnia. Jak wyda orzeczenie to nie ma zmiłuj.

Masakra az ciężko sie czyta o tym co przechodzisz:\ nie rozumie dla czego ona jest taka dla Ciebie. Moze zazdrosna jest ze teraz Ty bedziesz w centrum uwagi i wasza dzidzia?
Takim zachowaniem udowadnia ze nie jest jeszcze dojrzala.i szkoda Twoich nerwow teraz i gdy się mala urodzi.. A co gdy cos będzie chciala jej zrobic?? Nie wiadomo co jej strzeli do głowy szkoda mi tylko Ciebie bo niszczy Cię i Twojego meza
 
Do góry