reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

To mój dzisiejszy brzuszek[emoji4]
1511345467-512a8e01ffdf16fa-aaaaaa.jpeg


Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie skończony 35 tydzień i właśnie wkraczamy w 36;) Cieszę się, że już tak daleko:) O terminie nie ma mowy i czekamy na rozwój wydarzeń. Zależy mi żeby maluszki były jak najsilniejsze i tylko to się liczy. W szpitalu powiedzieli mi że każdy tydzień bardzo wiele znaczy więc uzbrajam się w cierpliwość chociaż czasami mam już dość :p Czuję się jak hipopotam:D
 
Hej dziewczyny, u mnie dziś 33+3tc, rozstępy pojawiły się około tydzień temu i zajmują coraz większą część brzucha :o glownie są teraz wokół pępka. Bliźniaki jednak pokonały dobre geny po mamie, która nie miała ani jednego rozstępu po 2 ciążach;)
U mnie znowu nasilenie skurczy, krążek coraz słabiej trzyma, więc po konsultacji z ordynatorem noworodków postanowiono dziś ze postarają się hamować skurcze do 35tc bo to lepiej dla dzieci. Trzymajcie kciuki żebym tyle wytrzymała, bo sytuacja rzeczywiście robi się coraz mniej ciekawa...:(
Miałam dzisiaj USG i dziewczynka ma ok. 2200g a chłopak przekroczył 2kg :-) :)
 
reklama
Hej dziewczyny, u mnie dziś 33+3tc, rozstępy pojawiły się około tydzień temu i zajmują coraz większą część brzucha :o glownie są teraz wokół pępka. Bliźniaki jednak pokonały dobre geny po mamie, która nie miała ani jednego rozstępu po 2 ciążach;)
U mnie znowu nasilenie skurczy, krążek coraz słabiej trzyma, więc po konsultacji z ordynatorem noworodków postanowiono dziś ze postarają się hamować skurcze do 35tc bo to lepiej dla dzieci. Trzymajcie kciuki żebym tyle wytrzymała, bo sytuacja rzeczywiście robi się coraz mniej ciekawa...:(
Miałam dzisiaj USG i dziewczynka ma ok. 2200g a chłopak przekroczył 2kg :-) :)

trzymam kciuki, już ładnie waża dzieciaczki więc bedzie dobrze :)
 
Do góry