reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hej :) Fajnie, że pojawiają się nowe dziewczyny, witamy na forum, piszcie o swoich ciążach jak najwięcej :)
Byłam dziś na pobraniu krwi. Jutro wyniki. Dzisiejszą noc miałam kiepską, niby spałam ale nie spałam.
A co tam u Was? Brzuszki wszystkie piękne, okrąglutkie :D
 
Nie wiem jak u Was, ale ja czuję już coraz większe emocje:) Sporo bliźiaczych mam, które poznałm będąc w ciąży już rodzi, a są na podobnym etapie ciąży co kilka z nas tu:):):) Niesamowite, że w naszych brzuszkach siedzą sobie już takie dorodne bobasy, które są już prawie gotowe do przyjścia na świat :D Ciekawe kiedy kolej moja i dziewczynek:)
 
A to my. Zdjęcie z dziś. Skończony 34 tc :)
upload_2017-11-23_10-41-18.jpeg
 

Załączniki

  • upload_2017-11-23_10-41-18.jpeg
    upload_2017-11-23_10-41-18.jpeg
    62,4 KB · Wyświetleń: 1 200
Nie wiem jak u Was, ale ja czuję już coraz większe emocje:) Sporo bliźiaczych mam, które poznałm będąc w ciąży już rodzi, a są na podobnym etapie ciąży co kilka z nas tu:):):) Niesamowite, że w naszych brzuszkach siedzą sobie już takie dorodne bobasy, które są już prawie gotowe do przyjścia na świat :D Ciekawe kiedy kolej moja i dziewczynek:)
Powiem szczerze, ze ja też już powoli zaczynam przezywać a nawet się trochę bać. Nie mogę się doczekać wizyty za tydzień. Wtedy dowiem się co i jak z nami będzie.
 
Ja właśnie jakoś dziwnie spokojna jestem, może dlatego że dotrwałam do tego 36 TC już, dostałam sterydy, więc nie boje się już tak o stan dzieci po porodzie. I mam jakiś dziwny przypływ energii, najchętniej to bym mieszkanie całe wysprzatala, na zakupy jakieś poszła;) ale grzecznie leżę, tak jak każe mi mąż :)
 
Cześć Koleżanki Trojpaczki:biggrin2: jestem już ma forum kwietniowych mam, ale ciesze się, że Was znalazłam. Piękne macie brzusie!
Ja dzisiaj po usg, czekam na chlopca ii dziewczynkę:biggrin2: w 18tygodniu ważą prawie równo, 239 i 232g. Makukie takie;) jest super. Powoli spisuje, co potrzebuje kupic dla moich, szkrabow. Macie gdzieś sprawdzoną listę może? Za miesiąc mam polowkowe, mogę przyjść z mezem i synusiem(4,5l).
Miłego dnia dziewczyny!
 
reklama
Cześć Koleżanki Trojpaczki:biggrin2: jestem już ma forum kwietniowych mam, ale ciesze się, że Was znalazłam. Piękne macie brzusie!
Ja dzisiaj po usg, czekam na chlopca ii dziewczynkę:biggrin2: w 18tygodniu ważą prawie równo, 239 i 232g. Makukie takie;) jest super. Powoli spisuje, co potrzebuje kupic dla moich, szkrabow. Macie gdzieś sprawdzoną listę może? Za miesiąc mam polowkowe, mogę przyjść z mezem i synusiem(4,5l).
Miłego dnia dziewczyny!
Witamy kolejna mamusie [emoji4]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry