reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Nie mam wyjscia. Mam w domu Laurę i chocby dla niej nie moge sie załamać. Na szczęście jedzie z M na zajęcia do psychologa to bede mogla chwile poplakac. Nie chcę zeby mnie w zlym stanie widziala. A patrzcie co Mi M kupil na pocieszenie. Stara aie chłopina jak może. Kochany jest.
1513001022-5454beaddfd8a90c-aaaaaa.jpeg


f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
[emoji7]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak faceci wiedzą wszystko najlepiej.... a przeciez takie staranka to przyjemnosc jest haha więc nie wiem w czym problem

No ale opisalam sytuacje i mi lepiej
Staranka to bardzo fajna przyjemność. Dla obojga oczywiście:-) jak dobrze pojdzie to tylko cykl po 1 @ sobie odpuścimy lub ewentualnie po drugiej jeszcze a po 3 @ w marcu wracamy do gry. Ale i tak do 1 @ ban na sekky lub nawet do polowy cyklu przed drugą @. Więc tylko poltora miesiaca na gumkach. A Aniolek to przeciez i tak jest czeacia naszej rodziny.wiec dzidzi jak sie uds to bedzie też jego rodzeństwo.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
Elodia trzymam za Was kciuki :) mocno Ci kibicuje i tak masz racje musisz być silna dla Laury bo ona potrzebuje mamy bardzo :* super puzzle a rurki z biedry uwielbiam :D
 
Elodia trzymam za Was kciuki :) mocno Ci kibicuje i tak masz racje musisz być silna dla Laury bo ona potrzebuje mamy bardzo :* super puzzle a rurki z biedry uwielbiam :D

Aha! To już wiemy skąd ten nick ;)
Ja się witam popołudniowo. Zasypało nas na dobre [emoji16] całe miacho sparaliżowane [emoji15]
Ale kurne moje storczyki kwitną! Paczcie:
1513002080-fd605d3b12cc8f43-aaaaaa.jpeg

[emoji7]
 
reklama
Wiecie co, od rana moja siora się nie odzywa a zazwyczaj odpowiada w mgnieniu oka. Patrzę na messengerze i ostatni raz była 10h temu (nie normalna sytuacja). Moja mama tez nie odbiera i ja teraz schizuje. Już nie chce popadać w paranoje ale kurna tak to jest jak człowiek jest daleko. [emoji849]
 
Do góry