reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Wiecie co, od rana moja siora się nie odzywa a zazwyczaj odpowiada w mgnieniu oka. Patrzę na messengerze i ostatni raz była 10h temu (nie normalna sytuacja). Moja mama tez nie odbiera i ja teraz schizuje. Już nie chce popadać w paranoje ale kurna tak to jest jak człowiek jest daleko. [emoji849]
Nic im na pewno nie jest :D
Może chcą Ci jakaś niespodziankę zrobić ? :d

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja do domu wrocilam. I wiecie co? Już się nie mogę doczekać staranek. Jakaś taka moc się we mnie pojawiła. Aniolek nad nami czuwa i tym razem się uda!

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d

Trzymam kciuki :*
 
Mnie z kolei jajnik prawy tak zaczął boleć że robiłam test owulacyjny i nic. Nawet cień cienia drugiej kreski nie ma.. a już myślałam że druga owulacja się szykuje

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję @KatiNails :) Nie mam za bardzo z kim pogadać o swoich problemach. A tam zawsze raźniej jest. Tylko jakoś tak smutno mi jest, bo zaraz koniec roku. Dzieci w rodzinie mamy pełno, jestesmy ze sobą bardzo długo i ciągle pytania : "Dlaczego Wy NUE CHCECIE mieć dzieci" Każdy wie lepiej, a mi nawet gadać sie nie chcę :(
Tu jest fajnie, w kupie raźniej i jest z kim pogadac o ciąży :D

Ja do domu wrocilam. I wiecie co? Już się nie mogę doczekać staranek. Jakaś taka moc się we mnie pojawiła. Aniolek nad nami czuwa i tym razem się uda!

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Dobrze, ze masz takie nastawienie :*
 
reklama
Do góry