reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja też już wszystko podporządkowuje pod starania :) Bardzo Ci gratuluję szczęścia pod sercem :* Nie mamy zamiaru się poddawać, Mój Małżonek nie daje Nam się załamać :) Mam nadzieję, że ta procedura będzie ostatnią.
I bardzo dobrze!!! I dobrze ze masz takiego meza:) nasi mezowie sa niesamowici. Moj.M nie mial.oporu przed zadnym badaniem a bylo ich mnostwo, i wizyty u urologow a jak slysza ze sa tacy co nawet podstawowego badania zrobic nie chce i przez to.sie nie lecza to mnie szlag trafia
 
reklama
I bardzo dobrze!!! I dobrze ze masz takiego meza:) nasi mezowie sa niesamowici. Moj.M nie mial.oporu przed zadnym badaniem a bylo ich mnostwo, i wizyty u urologow a jak slysza ze sa tacy co nawet podstawowego badania zrobic nie chce i przez to.sie nie lecza to mnie szlag trafia
Też nie raz słyszałam, że są mężczyźni, którzy uważają, że oni nie będą się badać, bo są zdrowi i że to nie ich wina...o zgrozo!! Mój także na szczęście wszystko wykonuje w 110%, bierze grzecznie leki, jest na diecie, dba o siebie i co najważniejsze jest wsparciem :) Jeśli są jakieś pozytywy w zmaganiach z niepłodnością to z pewnością jest to świadomość, że ma się takiego faceta, na którego zawsze można liczyć i że pokona się każdą przeszkodę wspólnie.
 
To było nasze ostatnie podejście do in vitro. Wiek, kasa itd, itd. Teraz zaczęliśmy rozważać adopcję. Ale Wam się uda. Jeszcze przez jakiś czas będę zaglądać do Was i wypatrywać same dobre wiadomości.
Iwo może jednak nowy rok przyniesie inne perspektywy :) Moze spod ziemi uda Wam się wynaleźć jakies fundusze, równocześnie możecie rozpocząć procedurę adopcyjną :) Teraz się coś zadziało, organizm być może "posmakował" ciąży i teraz zaskoczy? Moja teściowa zaszła w ciążę w wieku 44 lat, jak urodziła, miała skończone 45, urodziła zdrową mądrą i moim zdaniem lekko ponadprzeciętnie inteligentną córę, więc może zdecydujesz się jeszcze? :* Tak czy siak, jaką byście nie podjęli decyzję, to życzę powodzenia :) :*
 
Hej dziewczyny mam pytanko czy konieczne jest powtarzać betę po 48 góra?
Teoretycznie nie ma takiego przymusu. Jeśli nie dasz rady po 48h to możesz później, są w internetach kalkulatory bHCG i one na podstawie wyników liczą średni 2dniowy przyrost. Chyba, że w ogóle nie chcesz powtarzać :D
 
reklama
Do góry