reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziękuję.
Pamiętaj że pomogłas by ona była.
Monopur który od Ciebie dostałam użyłam do tej stymulacji .
To było bardzo miłe.
Dziękuję jeszcze raz

No co Ty, nie dziekuj. Ty mi Lilke wytanczylas wiec choc tak moglam sie odwdzieczyc [emoji4]
No to teraz do domu i Babcia oszaleje na jej punkcie bardziej niz Wy [emoji4]
Dbajcie o siebie [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Byłam na prenatalnych, niestety nie udało się zrobić pomiarów, bo dzidziuś jest za malutki (3,8 cm) .... martwię się ... mam przyjechać za tydzień :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Byłam na prenatalnych, niestety nie udało się zrobić pomiarów, bo dzidziuś jest za malutki (3,8 cm) .... martwię się ... mam przyjechać za tydzień :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A który to u Ciebie tc? Kiedy miałaś transfer i ilu dniowy zarodek? Może za wcześnie się umówiłas. Na pewno wszystko dobrze jest :)
 
Hej dziewczyny. Byłam na prenatalnych, niestety nie udało się zrobić pomiarów, bo dzidziuś jest za malutki (3,8 cm) .... martwię się ... mam przyjechać za tydzień :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Właśnie weszłam tutaj żeby zobaczyć jak u ciebie po badaniach.Rozumiem twój niepokój mówili coś więcej?Napewno za tydzień uda się badanie zrobić.
Ja też już po maly okruszek ma 6,5cm i wszystko z nim ok.Napatrzec się nie mogłam na monitor cudowny widok
 
Właśnie weszłam tutaj żeby zobaczyć jak u ciebie po badaniach.Rozumiem twój niepokój mówili coś więcej?Napewno za tydzień uda się badanie zrobić.
Ja też już po maly okruszek ma 6,5cm i wszystko z nim ok.Napatrzec się nie mogłam na monitor cudowny widok

A Ty w którym jestes tygodniu? Mówili, ze się zdarza, ze jestem drobna o to dlatego ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry