reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Oby ... to lekarz wyliczył mi termin badań :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Bo teoretycznie można od 11tc. Tyle ze zauważ, ze to sa ogólne ustalenia także dla kobiet, które zachodzą w ciążę naturalnie i nie zawsze znają dokładny wiek ciąży a za duże dziecko na badaniu tez nie może być, stad te widełki szerokie. Ja jestem zdania, ze najbezpieczniej prenatalne robic po 12tc

"Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym"
 
reklama
Napewno widzialas okruszka najważniejsze że bije serduszko :-) ja pierwsze co to zapytałam czy bije chyba dlatego że jestem głupia i wbiłam sobie do głowy że może być coś nie tak
Ja do tej pory mimo ruchów Malej jak mi podlaczaja ktg albo dedektorem tętna badają to mam stres czy serduszko bije [emoji14]

"Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym"
 
Do góry