reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Zmiana myślenia dorosłych chyba nie jest szczególnie realna, więc pozostaje mi udawać że różnych rzeczy nie widzę itd. Ciekawe jaki to będzie miało wpływ na zachowanie Maksia, przecież też za jakiś czas będzie próbował nam wchodzić na głowę widząc że Maćkowi wszystko wolno. Wiecie z takich spraw zupełnie sobie nie zdawałam sprawy wychodząc za mąż za rozwodnika, a szkoda.....

Deszcz u nas leje dziewczynki a mi się nei chce pisać.... ale muszę. Zmykam na razie z sieci bo inaczej ten dzień będdzie moją porażką twórczą ;-)
 
reklama
No właśnie przez ten deszcz to mi się też nic nie chce:-DI siedzę na necie:-DAle za godzinkę po córkę i na zakupy- och jak dobrze ze mąż mi auto kupił i nie muszę się autobusami tłuc w tą pogodę:tak:
 
Witam Was

nie bylo mnie w weekend i naklikalyscie tyle stron ze....:-D

Iwonka i Ola przyjmijcie jeszcze odemnie wielkie gratulacje, strasznie si eciesze razem z wami:-)

Tez jakos dzisiaj od rana mysle o Ewci i Matetku jak im tak dzisiaj poszlo w przedszkolu.

A z tym zostawianiem dzieci na swietlicy na jakies 2 godzinki to jest swietny pomysl zeby malenstwo sie przyzwyczailo. Nawet nie wiedzialam ze cos takiego istnieje:dry: ciekawe czy u mnie tez jest taka mozliwosc:confused: ale to pewnie tylko dzieci od 3 lat..:confused:
 
Dzieńdobry w tem pochmurny, brzydki, paskudny, szary bury dzień...

Mąż mi wczoraj wyjechał na 3,5 tygodnia.... buuu:-(

A przed chwila listonosz obudził mi małego...:wściekła/y:... i siedzi taki niedospany i na pewno będzie marudny, bo powinien jeszcze z godzinkę spać....

Iwonka2006- dużo zdrówka dla Vaneski, napisz potem co pani doktor powiedziała...

OlaK- o rany współczuję mieszkania z teściami, jacy by nie byli, jedna sami to sami... ale własny dom to tez fajna sprawa i może watro się pomęczyć...

Iwona.c- powariowali w tych szkołach... sprawdzian w drugim tygoniu nauki? strach siuę bać co to będzie później... ale Natalk ato zdolna dziewczynka i na pewno sobie wspaniale poradziła...
 
Ania138 no faktycznie masz racje,dlatego ja tak chcialam uropdzic drugie dziecko na wiosne zeby Vanesska przez te kilka miesiecy sie zaklimatyzowala z rodzenstwem i wtedy od wrzesnai ja posle do przedszkola,Jesli bedzie chciala chodzic bojesli nie to pewnioe ja zabiore do domku,A te choroby tez sie tego boje.....
No u nas tak miało być bo gdyby nie pewne przeciwieństwa losu to dzidzia by już miała jakieś 3 - 4 miesiące, dzieci by się znały i Majka by poszła do przedszkola od września no a jak by nie chciała to bym ją wypisała ale to już nie ważne bo wyszło jak wyszło i pójdzie dopiero za rok :tak:

Ania 138 a tam u Was nie ma chociaż jakiejś swietlicy zeby dziecko tak na 1-2 godz poszło? Bo ja też mieszkam na wsi i mamy tu szkołę w której nawet grupę przedszkolną zrobili dla dzieci od 3-5 lat i jest i biblioteka i świetlica:tak:I nawet organizują karate bo nasz ksiądz ma czarny pas:tak::-D

Ja mieszka na takim osiedlu że tu nic nie ma :dry:, przedszkole, szkoła, kościół i market polo od jakichś 2 m-cy :confused:, a jakiekolwiek dodatkowe zajęcia to trzeba do centrum jechać, ja to się śmieje że tu nawet jest ktoś kto słońce latem kijem podpiera żeby nie zaszło, a jak zdechnie pies przy budzie to łańcuch jeszcze kilka dni szczeka :laugh2:.
 
Witam ale naklikałyście przez te pare godzinek hoho.
U na się wypogodziło w końcu ale śnieg jeszcze leży nie tyle co było ale jest.Jak zawieje to jest zimno ale w słoneczku luzblus.
OlaK no taka teściowa to makabra,faworyzowanie to chyba gorsze od rozpieszczania.
 
a my po zakupach, u nas tez od rana leje :no:

teraz czekam na nowy telefonik, więc przez jakiś czas będę miałą zajęcie nowa zabawką :-D

Ola K. współczuje takiej sytuacji, mam nadzieję, ze jakoś się wszystko ułoży :-)

o własnie kurier podjechał, więc spadam
papa :-)
 
Ola K - ja również życzę Wam podjęcia trafnej decyzji, takiej, która będzie dla Was najlepsza!
Napisz też jutro po wizycie co i jak :)

Iwonka - daj koniecznie znać po lekarzu co i jak!

Cloe - a kiedy masz USG połówkowe?
 
reklama
Do góry