reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Ja też po 12h w pracy i nie wyrabiam z pisanie ale cały czas czujnie czytam. Gratulacje dla tych którym się udało [emoji9]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie dopadło jakieś zapalenie gardła i wylądowałam na antybiotyku :/ Dostałam ten 3 dniowy wiec mam nadzieję,że do wigilii mi jako tako przejdzie.Plus taki,że wracając od lekarza kupiliśmy choinkę a,ze nie idę do pracy to sobie na spokojnie ubiorę :)
 
A my oglądamy film, później pewnie jakieś [emoji177][emoji177] i spać. [emoji14] Spadam już z internetu. Dobrej nocy dziewczyny, do jutra! [emoji813]
 
@Migdalove, ja się usunęłam z tabelki, pewno to moja wina:rolleyes: wybacz, że namieszałam. Bardzo proszę, w takim razie, żebyś Ty mnie usunęła. Dziękuję :laugh2:

@atjodla, hej:biggrin2: Działaj prężnie!
Ja się leczę na tarczycę od 8 lat, w pierwszej ciąży miałam nieuregulowana miałam problemy z donoszeniem, zaszłam szybciutko. W drugiej ciąży też nikt jakoś specjalnie nie przykładał się do niedoczynności więc już w ciąży sama poszłam do endo i poszło, a w trzeciej od pierwszej myśli o tym, że chcemy dzidziusia od razu do endo pierwsze brałam się za tarczyce, ładnie mnie wyrównali i ciąża bardzo fajna. Zdecydowanie polecam przed ciążą sie za to brać.
 
Ostatnia edycja:
No ja cały czas trzymam kciuki i myślę że zadzwonią. Końcówka roku w firmach to zawsze nerwówka i pełno roboty jest także pewnie dlatego sporo czekasz na tel od nich. Nie martw się Kochana bo każda z tych sytuacji będzie dobra. A może uda się od razu w styczniu i będziesz na ciązowym zwolnieniu [emoji8]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Marek z pracy wrócił i sam mi przyznał że już by się zaczął martwić na moim miejscu. Niby święta idą niby zamykanie roku w firmach ale to chociaż powinni mnie powiadomić żebym do lekarza się juz umawiala nawet jesli rekrutacja mialaby byc dopiero po nowym roku.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
Marek z pracy wrócił i sam mi przyznał że już by się zaczął martwić na moim miejscu. Niby święta idą niby zamykanie roku w firmach ale to chociaż powinni mnie powiadomić żebym do lekarza się juz umawiala nawet jesli rekrutacja mialaby byc dopiero po nowym roku.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Niech Marek Cie nie nakreca. Jesli jurto nie zadzwonia dajmy na to do 12 to zadzwon do kadr i juz. Sama tez sie nie nakrecaj;*
 
reklama
Niech Marek Cie nie nakreca. Jesli jurto nie zadzwonia dajmy na to do 12 to zadzwon do kadr i juz. Sama tez sie nie nakrecaj;*
Marek powiedzial że skoczy wczesniej do pracy o jakas godzine i skoczy do kadr sie spytac. Jako że jestem osobą poleconą przez niego to dziwnie nie będzie wyglądalo.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
Do góry