reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona

reklama
Ja mam Szymona i Filipa a teraz liczymy na Kacpra. A jak się jednak trafi dziewczynka to będzie Oliwia

Napisane na SM-G318H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja pierwsza myśl, jak pomyślałam, że jestem w ciąży, to że to dziewczynka, i będzie Hania, choć nie wiem, skąd się to wzięło, nigdy to imię mi się specjalnie nie podobało ROTFL

Ale - będziemy się zastanawiać po polowkowym, jak będzie znana płeć ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Mi się podoba Zosia/ Sophie, żeby w obu krajach było ok, ale mój syn powiedział że OKROPNE :D :D i teraz nie wiemy... :) Chiara..? Pustka w głowie.
 
Moje typy to ; karina. Inga, anna, anika, malwina. A dla chlopczyka fabian aron Mateusz Przemek
Dla chlopczyka żadne imie mi sie nie podoba szczególnie
 
reklama
Znowu mi sie zmienilo, ale nie napisze tutaj, bo to tak charakterystyczne imiona, ze jesli ktos by sie tutaj przypaletal, kogo znam, na pewno by sie zorientowal, ze to ja hahaha. Moze pozniej na prywatnym.
 
Do góry